W czwartek podkarpacka Policja prowadziła akcję SMOG, badając jakość spalin samochodowych. Krośnieński Wydział Ruchu Drogowego na ul. Bema również kontrolował emisję spalin.

Przez kilka lutowych wieczorów strażacy Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego "KROSNO" ćwiczyli na wyciągu narciarskim KiczeraSki w Puławach (gm. Rymanów).

WAMPIRIADA: Krew leje się strumieniami!

czwartek, 23 luty 2017 12:45

Jeszcze w piątek (24.02) potrwa WAMPIRIADA czyli akcja krwiodawstwa, która organizowana jest przez studentów PWSZ Krosno.

Rozpoczyna się rozbudowa ul. Zielonej. Prace na odcinku prawie 2 km będą trwać ponad rok, dlatego już teraz informujemy o tym, że będą pojawiać się utrudnienia w ruchu.

W ramach współpracy krośnieńskiej Policji i Straży Pożarnej, Policjanci i pracownicy cywilni komendy wzięli udział w zajęciach w ramach kampanii "Czad i ogień. Obudź czujność", które przeprowadził bryg. Mariusz Kozak.

Tłusty czwartek nie dla wszystkich jest wesołym i słodkim dniem. Około godziny 8:20 na ulicy Podkarpackiej w Krośnie doszło do kolizji dwóch pojazdów. Nikt nie został poszkodowany.

Dzisiaj (22.02.17) mija dwa tygodnie od dużego pożaru w Męcince w którym spłonął m.in. budynek i samochód. Niestety strażacy z OSP Męcinka, którzy na miejsce pożaru przybiegli pierwsi, nadal mają wycofany pojazd z podziału bojowego.

Policjanci znaleźli u 41-letniego mieszkańca gminy Wojaszówka 3 sztuki broni palnej oraz amunicję. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Strona 1 z 300