DOBIESZYN: Zawody Sportowo-Pożarnicze 2017

niedziela, 25 czerwiec 2017 18:45

W niedzielę (25.06) w Dobieszynie odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Jedlicze i Miasta Krosna. W zawodach udział wzięło 25 drużyn seniorów, kobiet i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz fotorelację Adama Hejnara/krosno112.pl i Pawła Dudy/jedlicze.org

W dniu 18 czerwca 2017 roku "Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie" prowadziło akcje znakowania rowerów w czasie Pikniku rodzinnego połączonego z II Rajdem rodzinnym „Rowerem po Zdrowie".

W ostatnich dniach w Wojaszówce przy drodze wojewódzkiej 990 doszło trzykrotnie do pożaru balotów siana. Pożary są niebezpieczne dla kierowców jadących DW990 ponieważ dym znacząco utrudnia bezpieczną jazdę w tym rejonie. 

Dusty Jam to projekt muzyków sesyjnych, który powstał z inicjatywy Pawła Nikody i Sebastiana Moskala - chłopaków z Krosna. Wspólna wizja dała początek nowym pomysłom oraz zapoczątkowała świeży powiew twórczości. Posłuchajcie ich - my jesteśmy pod wrażeniem!

Podczas X Edycji Ogólnopolskiego Programu Polskiego Czerwonego Krzyża  z Grupą Muszkieterów pod hasłem: „ ZBIERAMY KREW DLA POLSKI”, w piątek przed sklepem Intermarche w Krośnie pojawił się krwiobus.

SIENIAWA: Dachowanie Fiata. Ucierpiał kierowca

niedziela, 25 czerwiec 2017 09:40

O godzinie 6:37 służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego na drodze krajowej nr 28 w Sieniawie (gm. Rymanów). W zdarzeniu ucierpiał kierowca, który podróżował sam.

Wczesnym rankiem w niedzielę, do tragicznego w skutkach wypadku doszło na gminnej drodze w Komborni. Nie żyje młody, 24-letni pasażer samochodu. Pojazd uderzył w drzewo.

Hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody oraz wyprowadzanie pojazdu z poślizgu na mokrej nawierzchni to tylko niektóre elementy szkolenia zorganizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy dla policjantów krośnieńskiej drogówki. Oprócz certyfikatów funkcjonariusze zyskali cenne umiejętności, by jeszcze bardziej skutecznie walczyć z przestępcami na drodze.

Strona 1 z 360

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

WYDARZENIA NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

baner fenix

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

ratujemy dajemy

FACEBOOK

 

INSTAGRAM