Tłumy mieszkańców na Dniach Głowienki

wtorek, 21 sierpień 2018 13:38

18 i 19 sierpnia Głowienka tętniła życiem artystycznym a to za sprawą kolejnej edycji Dni Głowienki i dożynek wiejskich. Słoneczna pogoda i dobra organizacja sprawiły, że tegoroczna impreza należała do udanych.

KRASNA: Samochód uderzył w drzewo

wtorek, 21 sierpień 2018 13:25

Kilkanaście minut po godz. 13. w Krasnej (gm. Korczyna) doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem marki Volkswagen wjechała w drzewo.

W dniach 30-31 sierpnia,  w G2A Arena – Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się kolejna edycja Kongresu 60mln czyli Globalny Zjazd Polonii.

Trzy miesiące spędzi w areszcie kierowca autobusu, który w piątek 17 sierpnia spowodował wypadek w Leszczawie Dolnej. Na miejscu zginęły trzy osoby, a kilkanaście nadal pozostaje w szpitalach.

Od kilku miesięcy trwa przyjmowanie wniosków o pożyczki unijne z nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020 w ramach środków Regionalnego Programu Operacyjnego województwa podkarpackiego. Na mocy podpisanej umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, wnioski od przedsiębiorców o wypłaty pożyczek prowadzi wyłoniony w drodze przetargu Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) Oddział w Rzeszowie.

Nowoczesne terminalne do syren dla jednostek OSP

poniedziałek, 20 sierpień 2018 22:29

Twoja jednostka nie posiada selektywnego powiadamiania? Firma mCarpatia oferuje nowoczesne terminale do zdalnego uruchamiania syreny alarmowej w Waszych jednostkach. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Pani Małgosia przejedzie 1008km rowerem non stop dla Olusia z Krościenka Wyżnego.

Arcymistrz Jan Krzysztof Duda, arcymistrz Radosław Wojtaszek, arcymistrz Kacper Piorun, arcymistrz Jacek Tomczak to reprezentanci naszego kraju, którzy w Sanatorium Uzdrowiskowym "Stomil" w Rymanowie-Zdroju przygotowują się na Olimpiadę Szachową w gruzińskim Batumi. 

Strona 1 z 542