Nasze gadżety dla naszych Czytelników

środa, 29 marzec 2017 12:42

Przedstawiamy kilka nowych gadżetów przygotowanych na sezon wiosenny dla naszych czytelników. Tradycyjnie są smyczki i naklejki strażaka, są jednak również zupełne nowości!

Ponad 3 promile alkoholu w organiźmie miał kierujący skuterem Piaggio, który przewrócił się na ulicy Wyszyńskiego w Krośnie we wtorkowe popołudnie. 46-latek trafił do szpitala.

Klub Rodziców dzieci z autyzmem JiM z Krosna zaprasza wszystkich na finał ogólnopolskiej kampanii społecznej „Polska na Niebiesko”. Rodzice przygotowali szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a ponadto w specjalnym punkcie informacyjnym JiM, będą wyjaśniać, czym objawia się autyzm.

We wtorek 28 marca w Jaśliskach odbyły się XIX Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Poźarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". W swoich kategoriach reprezentantami powiatu w eliminacjach wojewódzkich będą Kinga Korzec, Rafał Wójcik i Patryk Wróblewski.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Czarnorzekach przy rezerwacie przyrody Prządki. Ciężarówka uszkodziła słupy telekomunikacyjne i zablokowała drogę.

Podczas trzech dni weekendu policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie, opuścił pojazd i próbował uciekać.

14. Podkarpackie Targi Edukacyjne w Krośnie

poniedziałek, 27 marzec 2017 11:44

Już 14 raz w Krośnie odbyły się Podkarpackie Targi Edukacyjne. Szkoły z miasta i regionu prezentowały swoją ofertę edukacyjną.

KROSNO: Ruszyły prace remontowe dróg

poniedziałek, 27 marzec 2017 11:32

Ustabilizowanie się pogody pozwoliło na rozpoczęcie najpilniejszych prac remontowych na drogach miejskich. W pierwszej kolejności łatane są dziury na drogach o największym nasileniu ruchu, na ulicach po których odbywa się komunikacja publiczna, pasażerska, a także w miejscach gdzie ubytki zagrażają w sposób szczególny bezpieczeństwu kierowców i pieszych. Prace prowadzą jednocześnie trzy brygady remontowe. Remonty wykonywane są masą asfaltową na gorąco.

Strona 1 z 315

baner 2

BAZA PRAWNIKÓW

SKLEP

WYDARZENIA

AKCJE CHARYTATYWNE

FELIETONY

ADOPCJE

R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A

 
 

Jazda dla Oliwkii

Facebook