Na bieżąco będziemy podawać wyniki Wyborów Samorządowych 2018 na najważniejsze stanowiska tj. Prezydenta Miasta Krosna, burmistrzów Dukli, Iwonicza-Zdroju, Jedlicza, Rymanowa oraz wójtów gmin: Chorkówka, Jaśliska, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe, Wojaszówka. Stronę należy odświeżać (klawiatura: F5).

Już 27 października br. odbędzie się Otwarcie Wieży Widokowej na Górze Cergowej. Zbiórka rozpoczyna się o godzinie 11.30 na parkingu Cergowa Zakluczyna obok kapliczki skąd ruszy wspólne wyjście na szczyt w samo południe.

KROSNO: Charytatywny Maraton Zumby dla Olusia!

sobota, 20 październik 2018 23:17

W sobotnie popołudnie (20.10) na Hali MOSiR w Krośnie odbył się Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla Olusia. W takt energicznej muzyki bawiło się około 100 uczestników. Podczas trzech godzin maratonu zebrano do puszek 5250 zł! Zobaczcie fotorelację.

W najbliższy poniedziałek (22 października) rusza pierwszy etap kolejnej edycji Krośnieńskiej Wampiriady Studentów. W tym roku akcja została rozszerzona z 3 do 5 dni, tak aby każdy ochotnik mógł wybrać dogodny dla siebie dzień tygodnia.

RYMANÓW: Zawodowi strażacy strzelają najcelniej

sobota, 20 październik 2018 21:26

W dniu 20 października br. na strzelnicy w Rymanowie odbył się V Powiatowy Turniej Strzelecki OSP Powiatu Krośnieńskiego w którym wzięło 5 drużyn. Strażacy rywalizowali zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.

Do poważnego wypadku z udziałem Renault doszło na ulicy Tysiąclecia w Krośnie, w sobotę (20.10) około godziny 19:20.

W dniach 25-28 września 2018 r. strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepańcowej wzięli udział w ćwiczeniach na Ukrainie, zorganizowanych w ramach międzynarodowego projektu EU-CHEM-REACT, dotyczącego reagowania na zagrożenia czynnikami masowego rażenia.

Lata młodzieńcze to ważny czas nauki w szkole średniej oraz szalony czas zabawy, wolnych chwil w gronie najbliższych przyjaciół. Muzeum Rzemiosła poszukuje pamiątek, fotografii czy spisanych wspomnień z młodości spędzonej w Krośnie. Czas jaki muzealnicy biorą pod uwagę to lata od 1900-2000 czyli wiek XX.

Strona 1 z 572