Jedna osoba została poważnie poszkodowana w wyniku wypadku do jakiego doszło w poniedziałkowy wieczór (23.04) na drodze krajowej nr 19 w Miejscu Piastowym.

Otwarto Klub Biznesu Beniaminka

poniedziałek, 23 kwiecień 2018 11:06

To był ważny dzień dla rozwoju Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno. 22 marca 2018 roku, prezydent Miasta Krosna Pan Piotr Przytocki otworzył oficjalnie Klub Biznesu Beniaminka. 

Pierwsze ostrzeżenie przed burzami z gradem!

poniedziałek, 23 kwiecień 2018 09:41

Pierwsze ostrzeżenie przed wiosennymi burzami z gardem! W poniedziałek, 23 kwietnia w województwie podkarpackim prognozowane jest wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm (lokalnie z gradem) oraz porywami wiatru do 70 km/h.

Od Nocnej Jazdy Ratowników dla Oliwki minęło jedenaście miesięcy. 19 maja 2018r. kolejna akcja charytatywna, tym razem na rzecz Olusia. Co słychać u małej dziewczynki chorej na mukowiscydozę i co udało się zakupić za pieniądze zebrane podczas akcji?

W niedzielę (22.04) po godzinie 16. strażacy zostali powiadomieni o pożarze samochodu osobowego we Wrocance (gm. Miejsce Piastowe) przy ul. Dębina. Ogień rozprzestenił się bardzo szybko, pomimo próby ugaszenia. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Miejsce Piastowe i JRG Krosno. 

3 marca 2018r. przy ul. Popiełuszki nieznany mężczyzna włamał się do zaparkowanego autobusu i ukradł pieniądze z kasy fiskalnej. Teraz szukają go policjanci.

W przyszły weekend Balony nad Krosnem!

sobota, 21 kwiecień 2018 19:43

Już w przyszły weekend na naszym niebie ujrzymy załogi balonowe startujące w XIX Międzynarodowych Górskich Zawodach Balonowych. Zawodom, jak co roku, towarzyszyć będzie wiele atrakcji. W tym roku pojawiło się kilka zmian, o których warto wiedzieć.

Niestety, w naszym powiecie nadal dochodzi do bezmyślnych podpaleń traw. Należy pamiętać, że w takich pożarach niszczy się nie tylko trawa i gleba, ale także giną zwierzęta a nawet ludzie, a kary za podpalania są wysokie.

Strona 1 z 493