Akumulatory
 

Na podstawie wyników prowadzonego monitoringu jakości powietrza na stacjach pomiarowych Państwowego Monitoringu Środowiska zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego, stwierdzono przekroczenia poziomów średniodobowych pyłu PM 10. Prognozowane przekroczenie może występować w dniach od 17 do 19 stycznia 2017 r.

W nocy z wtorku na środę (17/18 stycznia 2017r.) policjanci z KMP Krosno zatrzymali do kontroli drogowej passata. Pojazdem kierował kompletnie pijany kierowca.

Wtorek, 17 stycznia około godziny 15:00 miało miejsce zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Szebnie (powiat jasielski). Zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ruch pojazdów na trasie Krosno - Jasło w godzinach popołudniowego szczytu komunikacyjnego był bardzo utrudniony

W minionym 2016 roku Skoncentrowana Dyspozytornia Medyczna (SDM) w Krośnie odebrała 44 653 uzasadnione zgłoszenia z numerów alarmowych 999 oraz 112. Oczywiście wszystkich odebranych połączeń było znacznie więcej, statystyka nie obejmuje połączeń wykonanych bez zasadnej przyczyny, dla żartu lub nie wymagających interwencji Zespołów Ratownictwa Medycznego.

Poranna akcja na drodze wojewódzkiej 988 w Frysztaku (pow. strzyżowski) w poniedziałek (16.01). Do wyciągnięcia z rowu samochodu z olejem samochodowym wezwano m.in. ciężki samochód ratownictwa drogowego z JRG Krosno.

16 stycznia (poniedziałek) około godziny 17:30 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Naftowa i Tysiąclecia w Krośnie. Ulica Naftowa pokryta była lodem.

Lodospady w Rudawce Rymanowskiej

poniedziałek, 16 styczeń 2017 16:18

Zdjęcie lodospadów z Rudawki Rymanowskiej które umieściliśmy w sobotę na naszym profilu facebookowym, wywołało ogromne zainteresowanie. Nastęnego dnia w Rudawce zaparkowały dziesiątki samochodów. Niektórzy trafili od razu, inni pobłądzili. Widoki są niesamowite, sprawdziliśmy jak tam trafić.

Policjanci z Komisariatu Policji w Jedliczu interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym wychłodzonego mężczyzny. Okazał się nim kompletnie pijany 42-latek.

Strona 1 z 284