Jedynie do 30 czerwca można oddać swój głos w konkursie "Drzewo Roku". W tym roku 300-letni Dąb Ustrobniak, reprezentant Gminy Wojaszówka ubiega się o ten zaszczytny tytuł. Zachęcamy do głosowania!

Do dramatycznego wypadku doszło dzisiaj (25.06) w miejscowości Haczów (pow. brzozowski), gdzie kierujący Fiatem wbił się w barierę ochronną drogi.

Policjanci prowadzą czynności związane z porannym zdarzeniem na ulicy Baczyńskiego. Mężczyzna został potrącony przez kierującą Fiatem Seicento.

Prawie w jednym czasie doszlo do kilku kolizji na drogach Krosna i Korczyny. Wszystkie zdarzenia miały miejsce w niedzielne popołudnie, około godziny 16:00.

Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (22/23.06) w Odrzykoniu.

Niestety nie pomagają apele, wizja wysokich kar i więzienia. Policjanci dbający o bezpieczeństwo codziennie zatrzymują kolejnych kierowców pod wpływem alkoholu, zanim doprowadzą do tragedii. Niestety są przypadki, kiedy dochodzi do wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców. W nocy na DW991, w okolicy Prządek, pijany 25-latek doprowadził do kolizji z drugim pojazdem.

Hip Hop Day to impreza, która zwykle odbywała się w Krośnie podczas Balonów. W tym roku zyskała "status" samodzielnego wydarzenia. 

Strażacy z OSP Rymanów-Zdrój w ostatnich dniach wykazali się niezwykłą odwagą oraz empatią. Bez wahania udzielili pomocy zwierzakom, wkładając w to całe serce. 

Strona 1 z 517
 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A