Został już niecały miesiąc do 5. Nocnej Jazdy Ratowników. Tym razem pojedziemy dla ratownika medycznego Grzegorza. Sprawdźcie, kto na tę chwilę zadeklarował swoją obecność na największej organizowanej przez nas imprezie charytatywnej!

Balony nad Krosnem: PROGRAM IMPREZY

piątek, 19 kwiecień 2019 15:57

Już za niecały miesiąc odbędzie się jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w naszym województwie - XX Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe - Balonowy Puchar Polski. Przedstawiamy szczegółowy program imprezy.

3 maja o godzinie 19:00 w Browarze Dukla odbędzie się czwarta, fantastyczna impreza w ramach cyklu promującego Beskid Niski i jego walory turystyczne, oraz propagującego szlak kulinarny historycznych receptur na pograniczu polsko-słowackim.

IWONICZ: Kierowca Isuzu najechał na tył Golfa

piątek, 19 kwiecień 2019 09:45

W piątek (19.04) około godziny 9:30 doszło do kolizji drogowej w Iwoniczu, na krzyżówkach (DK28). W wyniku kolizji na szczęście nikt nie został poszkodowany.

18 kwietnia przed godziną 15:00 doszło do potrącenia 86-letniego mężczyzny na ulicy Podkarpackiej w Krośnie (100m od skrzyżowania z ulicą Zręcińską, niedaleko salonu Fiata). Niestety wieczorem mężczyzna zmarł w szpitalu.

Uwaga! Para wilków błąka się w okolicy rezerwatu Łąki w Komborni! Pod koniec marca Bartek Czado sfotografował parę wilków. 

KROSNO: Eliminacje Srebrnego Kasku [FOTO]

czwartek, 18 kwiecień 2019 09:18

Zwycięstwem Patryka Rolnickiego zakończył się turniej eliminacyjny Srebrnego Kasku na torze w Krośnie. Zawodnik MRGARDEN GKM Grudziądz startujący także w Wilkach Krosno na zasadzie gościa wtorkowe zawody zakończył z kompletem 15 punktów. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart, a trzeci był Patryk Wojdyło. Awans do finału wywalczył także Michał Gruchalski, a Michał Curzytek będzie zawodnikiem rezerwowym w finale.

Strażacy interweniowali w środowy poranek na terenie huty Krosglass przy ulicy Tysiąclecia w Krośnie. W jednej z hal, z wanny wyciekło 600 kg płynnego szkła. Obyło się bez poszkodowanych.

Strona 1 z 649
 

Partnerzy portalu: