Janusz Kołodziej wygrał rozegrany w czwartek w Krośnie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Kolejne dwa miejsca zajęli Mateusz Szczepaniak i Dominik Kubera.

Do niegroźnej kolizji doszło w czwartek (25.05.17) na skrzyżowaniu ulic Bieszczadzkiej i Lwowskiej w Krośnie. Kierujący Oplem wjechał w sygnalizator świetlny dla pieszych.

Cellfast Balloon Team przygotował nie lada okazję dla miłośników podniebnych wojaży.

W ciągu kilku najbliższych dni mieszkańcy miasta i powiatu mogą spodziewać się utrudnień na drogach. Sprawdźcie, gdzie zorganizowano objazdy.

Kochani,

z całego serca dziękujemy za przybycie i zaangażowanie się w stworzenie tak pięknej akcji dla naszej córki Oliwki. Jesteśmy wdzięczni organizatorom: portalowi Krosno112, Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobieszynie, Stowarzyszeniu „Troska o Twoją Przyszłość”, gminie Jedlicze na czele z Panią burmistrz Jolantą Urbanik, Panu Wojciechowi Tomkiewiczowi, Panu Piotrowi Woźniakowi i sponsorom, którzy spisali się na medal.

Wolontariusze na czele z Panią Mariolą Przetacznik dali z siebie wszystko. Nasza rodzina, przyjaciele, sąsiedzi pomogli nam w ciężkich chwilach po diagnozie choroby i również w trakcie akcji. Natomiast straż pożarna i służby ratownicze, które zgłosiły się oraz przybyły 20 maja 2017r. bardzo wzruszyły nasze serca. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Strażaka Zawodowego Roku st.kpt. Janusza Litwina za przekazanie czeku 3000 zł. Dziękujemy również Ochotniczej Straży Pożarnej Męcinka za przeprowadzenie zbiórki przed kościołem w Jedliczu i dzielnicy Męcinka. Ogromne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy tak licznie wstawili się na placu rafineryjnym, ponieważ bez Was mimo wielkich starań nie mielibyśmy możliwości uzbierania tak pokaźnej kwoty. Wielkim wsparciem była dla nas, również zbiórka pieniędzy przy kościele w Jedliczu jak i ta, która odbyła się na terenie Męcinki.

Oliwka dziś z tego nic nie wie gdyż ma zaledwie 10 miesięcy, ale za kilka lat dzięki naszej pomocy dowie się na podstawie filmików oraz zdjęć o „Nocnej Jeździe Ratowników dla Oliwki” i będzie wspominać całe to wyjątkowe wydarzenie jak i na pewno będzie z Was wszystkich dumna.

Jesteśmy wdzięczni Wam wszystkim i z całego serca dziękujemy wraz z naszą malutką bohaterką Oliwką.


Rodzice
Bożena i Tomasz Koza

Pechowa środa. Dwie kolizje przy OBI

środa, 24 maj 2017 15:38

Środa (24.05) była pechowa dla kilku kierowców podróżujących drogą krajową nr 28. Niedaleko hipermarketu OBI doszło do dwóch kolizji. Pierwsza miała miejsce około godziny 11:20, druga tuż przed 14:00.Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Ochotnicza Straż Pożarna w Draganowej oraz Gmina Chorkówka były gospodarzami tegorocznych Gminnych Obchodów Dnia Strażaka, które odbyły się 13 maja w Draganowej.

24 maja o godzinie 16:00 ratownicy medyczni rozpoczynają ogólnopolski protest. W akcji uczestniczą również krośnieńscy ratownicy z Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego. Domagają się m.in. podwyżki płac do poziomu pielęgniarek.

Strona 1 z 344

baner 2

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

WYDARZENIA NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

gzb2017 

piesek zaginal

FACEBOOK

 

INSTAGRAM