David Bowie powraca! Z twórczością legendy zmierzył się zespół Limboski – pierwszy w tym roku gość Koncertów za kurtyną – efekty oceńcie sami.

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby. W 2019 planuje przyjąć 120 nowych funkcjonariuszy. Po przeszkoleniu młodzi strażnicy graniczni zostaną skierowani do służby w placówkach SG w Lubaczowie, Korczowej oraz Medyce. 

Dwaj młodzi mężczyźni ujęli nietrzeźwego kierowcę mazdy, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 30–latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet 2 lata więzienia.

Krośnieńska policjantka otrzymała powołanie do reprezentacji polskiej Policji, z którą wywalczyła I miejsce w międzynarodowym turnieju piłkarskim. W zawodach wzięło udział około 1400 mundurowych sportowców z kilkunastu krajów świata.

Tuż przed godziną 22. na granicy Lipowicy i Nowej Wsi doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych z naczepami. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe i policję.

RYMANÓW: Zadymienie w kamienicy na Rynku

poniedziałek, 18 luty 2019 22:09

Przed godziną 22:00 strażacy z OSP Rymanów i OSP Posada Dolna zostali zadysponowani do zadymienia w jednej z kamienic na rymanowskim rynku.

Do zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej, Bieszczadzkiej i Lwowskiej w Krośnie. Starszy kierowca wjechał w słup sygnalizacji świetlnej.

WIelkim sukcesem okazał się zorgazniowany w Świerzowej Polskiej Koncert Charytatywny dla chorej Wiktorii Mikosz - małej wojowniczki z Sulistrowej. Zebrano ponad 15 tys. zł!

Strona 1 z 624
 

Partnerzy portalu: