W niedzielę (13.08) odbyła się kolejna runda cyklu maratonów Cyklokarpaty, która zawiatała w nasze okolice, ze startem i metą zlokalizowana w Dukli. MOSiR Dukla już od kilku lat z powodzeniem organizuje zawody rowerowe, często ze względu na kaprysy pogody zawodnicy doświadczają dzikości natury, wyjątkowości lepiącego błota oraz wyjątkowo urokliwego krajobrazu Beskidu Niskiego. Po południu w piątek (18.08) na torze MOSiR Dukla zostały rozegrane II Mini Zawody Pumptrackowe. Zawodnicy startujący w tej widowiskowej dyscyplinie rowerowej rywalizowali na dwóch okrążeniach.

KROSNO: Pożar kontenera z tekturami przy szpitalu

poniedziałek, 21 sierpień 2017 14:27

Do niewielkiego pożaru kontenera z tekturami doszło przy jednym z budynków szpitala w Krośnie. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Dzisiaj (21.08) o godzinie 10 na krośnieńskim Lotnisku odbyła się konferencja prasowa na temat III Podkarpackich Pokazów Lotniczych, które odbędą się 2 września w Krośnie.

KROSNO: Najechanie na tył przy Karpackich Smakach

niedziela, 20 sierpień 2017 21:32

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu Opla i Seata na drodze krajowej 28 w Krośnie do którego doszło w niedzielny wieczór przy restauracji Karpackie Smaki.

Niestety pogoda nie pozwoliła na rozegranie Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu. Przerwano je po piątym wyścigu.

Popołudnie z latawcami na Przymiarkach

niedziela, 20 sierpień 2017 12:29

W sobotę (19.08) o godzinie 15 na Przymiarkach w pobliżu Rymanowa Zdroju odbyła się impreza „Popołudnie z latawcem na Przymiarkach”.

Ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala po tym jak zderzył się z sarną, która niespodziewanie wybiegła na drogę. Do wypadku doszło w niedzielny poranek (20.08) w Odrzykoniu.

Partnerstwo, przyjaźń i współpraca - pod takimi hasłami odbyło się oficjalne spotkanie władz miasta Krosna z delegacjami miast partnerskich przy okazji festiwalu Karpackie Klimaty. Zakończyło się ono uroczystym odsłonięciem drogowskazu ukazującego kierunki do poszczególnych miast partnerskich Krosna.

Strona 1 z 387

gorąca linia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

WYDARZENIA NOWE
PATRONAT KROSNO112

120 LAT

RATUJEMY DAJEMY

MISIE

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

FACEBOOK

 

INSTAGRAM

Wasze komentarze