Inne

Policjanci CBŚ z Rzeszowa przy współpracy z włoską policją zatrzymali poszukiwanego od 6 lat obywatela Włoch. Antonio C.

Wspólnie z Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy zapraszamy naszych czytelników do zabawy w której do zdobycia są 3 bony na szkolenie techniki jazdy w ODTJ w Krośnie, koszulki, opaski odblaskowe WORD Krosno oraz zestawy gadżetów Krosno112.pl.

Studenckie Koło krwiodawców z PWSZ podsumowało III Krośnieńską Wampiriadę Studentów. Wyniki są imponujące, oddano 122,4 litry krwi!

W minionym tygodniu funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei prowadzili wspólne działania z krośnieńską Policją w rejonie przejazdów kolejowych.

Krośnieńscy policjanci zatrzymali 35-latka, który grożąc kasjerce na stacji paliw, ukradł pieniądze oraz papierosy. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy.

Kierowca forda jechał całą szerokością drogi, zjeżdżał na pobocze. Zauważyli to inni uczestnicy ruchu i zareagowali, zmuszając go do zatrzymania. Okazało się, że 44-letni kierowca forda miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

W piątek 2 czerwca rozpoczął się remont schodów na ulicy Blich w Krośnie. Trakt będzie niedostępne dla pieszych. Wymiana płyt potrwa dwa miesiące.

Podkarpacki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powierzył obowiązki zastępcy komendanta miejskiego PSP w krośnie bryg. Zbigniewowi Nowakowi.

Strona 1 z 58

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

WYDARZENIA NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

baner fenix

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

ratujemy dajemy

FACEBOOK

 

INSTAGRAM