Akumulatory
 

Inne

W piątek 13.01.2017 z mieszkania przy ul. Grodzkiej 72 wyszedł Paweł Bogusz i do tej pory nie wrócił do domu. Rodzina prosi o pomoc. Za odnalezienie Pawła wyznaczyła nagrodę 2000 zł.

Podkarpaccy policjanci apelują o ostrożność! Dziś, w wielu miejscach województwa panują trudne warunki drogowe. Intensywne opady śniegu sprawiają, że na drogach jest ślisko. Dodatkowo na odcinkach kilku podkarpackich dróg wojewódzkich występują utrudnienia związane z zamieciami śnieżnymi.

Serwis samochodowy Integro należący do sieci najlepszych serwisów samochodowych w Polsce ProfiAuto.pl włączył się w XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krośnie! W najbliższą niedzielę, 15 stycznia na parkingu przed Halą MOSiR zorganizuje pit-stop, w którym wszyscy chętni właściciele samochodów po wrzucie do puszki będą mogli sprawdzić stan wybranych podzespołów pojazdów. Każdy kierowca dostanie również pakiet gadżetów i upominków.

Sarny na lotnisku. Jak radzą sobie zimą?

wtorek, 10 styczeń 2017 14:35

Przejeżdżając ulicą Zręcińską, drogą biegnącą wzdłuż lotniska prawie zawsze można dostrzec sarny. Czasem jedną, czasem całe stado. Jak radzą sobie zimą i czy mogą zostać tam na stałe.

Mężczyzna zatrzymany za posiadanie narkotyków

poniedziałek, 09 styczeń 2017 12:10

Policjanci z Wydziału Kryminalnego krośnieńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, mieszkańca gminy Chorkówka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Po przeszukaniu ujawniono marihuanę oraz amfetaminę.

KROSNO: Silny mróz i zła jakość powietrza

niedziela, 08 styczeń 2017 09:10

Od kilku dni w Krośnie i powiecie krośnieńskim temperatura powietrza waha się w granicach od -15 w dzień do -25 stopni Celsjusza w nocy. Całodobowy silny mróz przekłada się również na jakość powietrza. 

Na najbliższą noc 7/8 stycznia 2017r. meteorolodzy IMGW prognozują w naszym regionie temperaturę od -30°C do -26°C.

Ostatnie pożegnanie ś.p. Edwarda Nowaka

środa, 04 styczeń 2017 15:01

W środę, 4 stycznia rodzina, przyjaciele, współpracownicy, harcerze i strażacy pożegnali na cmentarzu w Jaszczwi Ś.P. Edwarda Nowaka.

Strona 1 z 45