Inne

Ruszyło głosowania na tegoroczne pomysły zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy sami zdecydują co powstanie lub co będzie realizowane w Krośnie lub w konkretnej dzielnicy. Jednym ze zgłoszonych projektów jest wyposażenie dla strażaków z krośnieńskiej jednostki OSP Białobrzegi.

Nadkomisarz Joanna Kędra została pierwszym zastępcą, a komisarz Tomasz Dąbrowski drugim zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

Ratownicy Sekcji Dukla Bieszczadzkiej Grupy GOPR w świąteczny weekend odbyli szkolenie na wyciągu narciarskim w Ustrzykach Dolnych oraz na wieży widokowej na górze Cergowa. Sprawdzili również stan oraz przejezdność dróg i szlaków prowadzących na Cergową.

Pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego tłumy mieszkańców Krosna, przedstawicieli władz samorządowych, służb mundurowych oddało hołd wielkiemu Polakowi oraz wszystkim tym, którym zawdzięczamy Niepodległość.

Już za kilka dni będziemy obchodzić 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W całym kraju odbywać się będą liczne uroczystości. Przedstawiamy wydarzenia w naszym regionie.

25 mln złotych na rozwój podkarpackich firm!

piątek, 09 listopad 2018 13:27

Kolejna pula 25 mln zł z unijnych funduszy trafi do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego w formie preferencyjnie oprocentowanych pożyczek przeznaczonych na cele rozwojowe.

W piątek (2.11) około godziny 17:00 doszło do rozszczelnienia wanny z wytopionym szkłem w jednej z hal huty Krosno Glass przy ul. Tysiąclecia w Krośnie. Na miejscu pojawiło się kilkudziecięciu strażaków. Sytuacja została szybko opanowana.

KROSNO: Akcja "Znicz 2018" - zmiana organizacji ruchu!

poniedziałek, 29 październik 2018 15:00

Już od poniedziałku tj. 29 października od godzin wieczornych pojawią się zmiany w organizacji ruchu w okolicach krośnieńskich cmentarzy. Tymczasowo zmienione zostanie oznakowanie ulic, wyznaczone zostaną dodatkowe miejsca parkingowe, a w obrębie cmentarzy pojawią się policjanci i strażnicy miejscy, którzy będą kierować ruchem.

Strona 1 z 91