Inne

W niedzielę odbędzie się kolejny i zarazem decydujący mecz Reprezentacji Polski na Mundialu 2018. Polacy zagrają o wyjście z grupy. Podpowiadamy, gdzie można będzie oglądnąć rozgrywkę.

Hip Hop Day to impreza, która zwykle odbywała się w Krośnie podczas Balonów. W tym roku zyskała "status" samodzielnego wydarzenia. 

Strażacy z OSP Rymanów-Zdrój w ostatnich dniach wykazali się niezwykłą odwagą oraz empatią. Bez wahania udzielili pomocy zwierzakom, wkładając w to całe serce. 

W najbliższych dniach zamknięta będzie droga pomiędzy Iskrzynią, a Haczowem. Natomiast w związku z budową mostu zamknięta zostanie aż do października część ulicy Kościelnej w Zręcinie.

Sześciu śmiałków na rowerach w 31 godzin pokonało 580-kilometrową trasę z Wrocławia na Solinę dla Rafała, krośnianina, który stracił obie nogi w wypadku. Celem akcji jest uzbieranie pieniędzy na protezy oraz rehabilitację Rafała.

Studenci z Krosna coraz pilniej przygotowują się do kolejnej edycji Shell Eco-maraton w Londynie. Tym razem planują znacznie pobić rekord z poprzedniego roku. Jaki dystans pokona ulepszona "Piła" na 1 litrze paliwa?

Już kilkanaście interwencji straży pożarnej i służb porządkowych związanych jest z gwałtowną ulewą, która przeszła po godzinie 15. przez Krosno i powiat. 

Urokliwe domki w sercu Czarnorzek

piątek, 01 czerwiec 2018 20:52

Kompleks Wypoczynkowy Uroczysko to wyjątkowe miejsce w naszym regionie. Emanuje spokojem a bliskość natury daje się tam odczuć na każdym kroku. Znajduje się na południowym stoku jednego ze wzniesień na obszarze Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego w Czarnorzekach. To idealne miejsce do organizacji przyjęć, bądź wypoczynku w klimatycznych domkach.

Strona 1 z 86
 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A