Inne

Kolejny ujawniony przypadek niedozwolonej modyfikacji instalacji tachografu. Tym razem kierowca nielegalne wykorzystywał pilota, za pomocą którego ingerował w pracę tachografu. Kierowcę ukarano mandatem karnym, a wobec przewoźnika drogowego wszczęto postępowanie administracyjne.

121 km/h - to prędkość Poloneza, którym podróżował 18-latek przez ulicę Podkarpacką w Krośnie, w nocy z wtorku na środę (19/20.03). 

W sobotę krośnieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet 2 lata więzienia.

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który podczas awantury zaatakował nożem swoich współbiesiadników. Jeden z pokrzywdzonych doznał obrażeń wymagających natychmiastowej interwencji chirurgicznej. 53-letni podejrzany usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyźnie grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocie.

BÓBRKA: Samotny wilk spotkany blisko domostw

poniedziałek, 18 marzec 2019 09:49

Ostatnio dość często słyszymy o wilkach, które podchodzą blisko domostw w południowej części województwa podkarpackiego. Tym razem samotny wilk widziany był w Bóbrce i Machnówce (gm. Chorkówka) w poniedziałkowy poranek (18.03.2019). 

 W czwartek (14.03) około godziny 14. nieopodal głównej drogi w Posadzie Górnej doszło do zatrzymania krążenia u mężczyzny.

Awantura przerodziła się w atak ostrym narzędziem na dwóch mężczyzn. Sprawca zatrzymany.

Pijany 32-latek wszczął awanturę domową, a następnie pojechał na przejażdżkę swoim audi. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Strona 1 z 101
 

Partnerzy portalu: