Inne

Rodzina z Teodorówki straciła dobytek swojego życia podczas pożaru, dom zostanie rozebrany. Rodzina apeluje o pomoc!

Zgodnie z podpisanymi z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowami, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w Rzeszowie od ponad roku realizuje projekty, w ramach których udziela pożyczek unijnych. Zainteresowanie pozyskaniem niskooprocentowanych pożyczek jest bardzo duże. Pierwsza pula środków przeznaczonych na pożyczki unijne właśnie się kończy.

Pobiegli na zamek dla chorej Wiktorii

niedziela, 20 styczeń 2019 11:32

Kilkustopniowy mróz, ale gorące serca uczestników Biegu na Zamek dla Wiktorii sprawiły, że sobotni wieczór zostanie zapamiętany na długo. Gorące serca wsparły walczącą z trudną chorobą kilkuletnią Wiktorię. 

Zmarł ksiądz Prałat Tadeusz Szetela, Honorowy Obywatel Miasta Krosna, odznaczony przez Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, uhonorowany medalem Komisji Edukacji Narodowej, były proboszcz Parafii Św. Wojciecha.

5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

16 stycznia 2019r. zmarł Marcin Tatrzański, znany krośnieński stomatolog, a wcześniej Radny Miasta Krosna. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę.

Funkcjonariusze KAS z Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu zatrzymali transport 23 tys. litrów alkoholu podczas kontroli samochodu ciężarowego w Barwinku. W naczepie pojazdu znajdowało się 23 opakowań typu mauser, każde o pojemności tysiąca litrów.

Większa powierzchnia, nowe maszyny do treningów i szersza oferta zajęć – tak w Nowym Roku zmienił się klub Skyactiv Siłownia Fitness w Korczynie przy ul. Słonecznej 20. W poniedziałek, 7 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie siłowni po rozbudowie.

Strona 1 z 96
 

Partnerzy portalu: