METRIC
 

Inne

Kochani,

z całego serca dziękujemy za przybycie i zaangażowanie się w stworzenie tak pięknej akcji dla naszej córki Oliwki. Jesteśmy wdzięczni organizatorom: portalowi Krosno112, Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobieszynie, Stowarzyszeniu „Troska o Twoją Przyszłość”, gminie Jedlicze na czele z Panią burmistrz Jolantą Urbanik, Panu Wojciechowi Tomkiewiczowi, Panu Piotrowi Woźniakowi i sponsorom, którzy spisali się na medal.

Wolontariusze na czele z Panią Mariolą Przetacznik dali z siebie wszystko. Nasza rodzina, przyjaciele, sąsiedzi pomogli nam w ciężkich chwilach po diagnozie choroby i również w trakcie akcji. Natomiast straż pożarna i służby ratownicze, które zgłosiły się oraz przybyły 20 maja 2017r. bardzo wzruszyły nasze serca. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Strażaka Zawodowego Roku st.kpt. Janusza Litwina za przekazanie czeku 3000 zł. Dziękujemy również Ochotniczej Straży Pożarnej Męcinka za przeprowadzenie zbiórki przed kościołem w Jedliczu i dzielnicy Męcinka. Ogromne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy tak licznie wstawili się na placu rafineryjnym, ponieważ bez Was mimo wielkich starań nie mielibyśmy możliwości uzbierania tak pokaźnej kwoty. Wielkim wsparciem była dla nas, również zbiórka pieniędzy przy kościele w Jedliczu jak i ta, która odbyła się na terenie Męcinki.

Oliwka dziś z tego nic nie wie gdyż ma zaledwie 10 miesięcy, ale za kilka lat dzięki naszej pomocy dowie się na podstawie filmików oraz zdjęć o „Nocnej Jeździe Ratowników dla Oliwki” i będzie wspominać całe to wyjątkowe wydarzenie jak i na pewno będzie z Was wszystkich dumna.

Jesteśmy wdzięczni Wam wszystkim i z całego serca dziękujemy wraz z naszą malutką bohaterką Oliwką.


Rodzice
Bożena i Tomasz Koza

24 maja o godzinie 16:00 ratownicy medyczni rozpoczynają ogólnopolski protest. W akcji uczestniczą również krośnieńscy ratownicy z Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego. Domagają się m.in. podwyżki płac do poziomu pielęgniarek.

Nocna Jazda Ratowników dla Oliwki przeszła do historii. Podczas sobotniej zbiórki do puszek uzbierano 19 638,17 zł, podczas niedzielnej 8 443,71 zł, dodatkowo na konto Stowarzyszenia wpłynęło już około 16 000 zł. Aby podać ostateczną kwotę zbiórki dla Oliwki czekamy na przelewy z wygranych licytacji. Już teraz wiadomo, że uzbierano pełną kwotę na kamizelkę oscylacyjną dla chorej dziewczynki.

W piątek (19.05.2017r.) przed południem służby ratunkowe zostały powiadomione o substancji niewiadomego pochodzenia, która miała być rozpylona w piwnicach Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Krośnie.

Już w sobotę 20 maja 2017r. na parkingu Rafinerii Jedlicze przy ul. Rejtana odbędzie się wielka akcja "Nocna Jazda Ratowników dla Oliwki", która ma na celu zebranie funduszy na leczenie, rehabilitację i zakup kamizelki oscylacyjnej dla chorej na mukowiscydozę Oliwki Kozy. Do udziało w wydarzeniu zgłosiło się prawie sto podmiotów ratowniczych i innych podmiotów wspomagających ratowników. W wydarzeniu uczestniczyć będą najważniejsi przedstawiciele służb oraz organów administracyjnych i samorządowych z naszego powiatu oraz powiatów sąsiednich. Poniżej przedstawiamy ważne informacje organizacyjne.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie zaprasza miłośników aktywnego spędzania czasu do udziału w V Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

KROSNO: 18-letni pirat drogowy zatrzymany

poniedziałek, 15 maj 2017 14:15

Jak informuje nas KMP w Krośnie, dnia 14 maja w godzinach wieczornych policjanci zatrzymali 18-latka poruszającego się blisko 130 km/h ulicą Podkarpacką.

Pijany ojciec pchający wózek z 2-letnią córką oraz nietrzeźwi opiekunowie rocznego synka to ostatnie rodzicielskie ekscesy w naszym mieście.

Strona 1 z 57

baner 2

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

WYDARZENIA NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

gzb2017 

piesek zaginal

FACEBOOK

 

INSTAGRAM