Inne

W czwartek podkarpacka Policja prowadziła akcję SMOG, badając jakość spalin samochodowych. Krośnieński Wydział Ruchu Drogowego na ul. Bema również kontrolował emisję spalin.

Policjanci znaleźli u 41-letniego mieszkańca gminy Wojaszówka 3 sztuki broni palnej oraz amunicję. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Funkcjonariusze Służby Celnej zatrzymali w miniony piątek 12 automatów do gier hazardowych. Ich wartość celnicy oszacowali na 144 tysiące złotych.

KROSNO: Policjanci uratowali życie 31-latka

poniedziałek, 20 luty 2017 12:37

W sobotę w nocy na policję zadzwonił mężczyzna z informacją, że chce targnąć się na swoje życie. Policjanci w porę zjawili się na miejscu i wspólnie z Zespołem Ratownictwa Medycznego udzielili pomocy 31-latkowi.

Akcje "Trzeżwy poranek" prowadzone są przez funkcjonariuszy cyklicznie. Za każdym razem mundurowi ujawniają nietrzeźwych lub inne nieprawidłowości. Tak było i tym razem. Policjanci przebadali 1491 kierujących.

Krośnieńscy policjanci interweniowali wobec dwóch kompletnie pijanych nastolatek. Młode dziewczyny leżały na bocznicy kolejowej na stacji PKP. Dzięki zgłoszeniu, prawdopodobnie udało się zapobiec tragedii. Obie dziewczyny trafiły do szpitala. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krośnie pełniąc dyżur na krajowej dziewiętnastce zatrzymali kierowcę, który pędził swoim Audi 150km/h. Za nieodpowiedzialną jazdę stracił prawo jazdy.

W niedzielę (12.02.17) około godziny 8:20 policjanci zostali powiadomieni o dwóch agresywnych psach, które biegają w okolicy bulwarów przy ul.Czajkowskiego. 

Strona 1 z 49