Inne

Nasze gadżety dla naszych Czytelników

środa, 29 marzec 2017 12:42

Przedstawiamy kilka nowych gadżetów przygotowanych na sezon wiosenny dla naszych czytelników. Tradycyjnie są smyczki i naklejki strażaka, są jednak również zupełne nowości!

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Czarnorzekach przy rezerwacie przyrody Prządki. Ciężarówka uszkodziła słupy telekomunikacyjne i zablokowała drogę.

Podczas trzech dni weekendu policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie, opuścił pojazd i próbował uciekać.

Rajdówki wśród rymanowskich wiatraków

niedziela, 26 marzec 2017 18:42

Malownicze tereny gminy Rymanów i kilkanaście potężnych siłowni wiatrowych. Wśród takiego krajobrazu w niedzielę 26 marca 2017r. rozegrano pierwszą w tym roku Konkursową Jazdę Samochodem "Rymanowskie Wiatraki". 

W Targowiskach (gm. Miejsce Piastowe), w cieku wodnym znaleziono ciało mężczyzny. Prawdopodobnie jest to zaginiony 33-letni Piotr Cz.

W czwartek (23.03.2017) na terenie jednej z krośnieńskich fabryk doszło do śmierci pracownika. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny tragedii.

W czwartek (23.03.17) w Iwoniczu-Zdroju w lesie ujawniono zwłoki 33-letniego mężczyzny. Sprawę jego śmierci wyjaśniają policjanci z komisariatu w Rymanowie.

Kilkudziesięciu strażaków, policjantów i mieszkańców Iskrzyni w czwartkowy wieczór poszukiwało zaginionej 71-letniej mieszkanki powiatu krośnieńskiego. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Strona 1 z 52

baner 2

BAZA PRAWNIKÓW

SKLEP

WYDARZENIA

AKCJE CHARYTATYWNE

FELIETONY

ADOPCJE

R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A

 
 

Jazda dla Oliwkii

Facebook