MarWil Racing Team w nowych barwach wkracza w sezon 2017

fot. Siadly.com fot. Siadly.com

Już w połowie maja rozpocznie się sezon 2017 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Swój trzeci rok w wyścigach górskich zaliczy w tym roku zespół Marcin Wilusz wraz z zespołem MarWil Racing Team, który pojawi się na trasach GSMP w nowych barwach i powalczy w klasie A/PL-2000 oraz w nowo utworzonym pucharze Clio Cup.

Marcin Wilusz: Przygotowania do nowego sezonu idą pełną parą i bardzo się cieszę, że w gronie sponsorów i partnerów mojego zespołu możemy powitać trzy nowe marki. Oprócz firm znanych z lat ubiegłych dołączył do nas producent olejów marki Revline oraz Jasol, a także Stara Wędzarnia z Frysztaka. W związku z tym mój samochód porzuca charakterystyczne różowe barwy i w nowym sezonie pojawi się na trasach GSMP w zupełnie odmienionych kolorach. Do startu pierwszego wyścigu pozostały jeszcze prawie dwa miesiące, a ten czas planujemy wykorzystać na rozgrzewkę po zimowej przerwie i solidny trening. Już w najbliższą niedzielę wystartujemy w KJS-ie Rymanowskie Wiatraki, a na prawym fotelu Clio zasiądzie Martyna, która przejazd w roli pilota wylicytowała podczas krośnieńskiej Moto Orkiestry. Tydzień później wraz z Ryszardem Chlebowskim pojawimy się na trasach Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce. Tym startem planujemy potrenować nie tylko przed GSMP, ponieważ, jeżeli pozwoli na to czas, postaram się wziąć udział w kilku tegorocznych rajdach okręgowych oraz w Rajdzie Barbórka.

Partnerami zespołu są: Revline i Jasol - producent olejów, Stara Wędzarnia Frysztak - producent wyrobów wędliniarskich, a także MarWil dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok - Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/marwilracingteam

red. | fot. Siadly.com

 

Partnerzy portalu: