Kolejna edycja Zlotu 4x4 Czarnorzeki-Korczyna przeszła do historii

fot. Sławomir Farbaniec - Krosno112.pl fot. Sławomir Farbaniec - Krosno112.pl

Dzisiaj (03.09) w Czarnorzekach zakończyło się spotkanie miłośników jazdy terenowej. Dwudniowe zmagania na nieutwardzonych trasach zwieńczyła ceremonia wręczenia pucharów dla zwycięzców.

Oficjalne otwarcie imprezy odbyło się w sobotę (02.09) na torze „Stary Lwów” w Krasnej. Podczas zlotu zorganizowane zostały zawody jazdy terenowej, na które składały się trzy próby sportowe i zaliczenie trasy turystycznej. Zawodnicy konkurowali w dwóch klasach: turystycznej i sportowej.

Zlot zgromadził miłośników jazdy off-roadowej z różnych regionów Polski. Przyjechali oni różnymi samochodami – począwszy od aut po lekkich modyfikacjach po maszyny, które zostały stworzone z myślą o sportowej jeździe w terenie.

W czasie sobotniego prologu zawodnicy musieli zmierzyć się z odcinkiem na torze „Stary Lwów”. Pomimo, iż było sucho, trasa była dość wymagająca. Jednak z większymi lub mniejszymi problemami załogom udawało się ją pokonać. Po pierwszym podjeździe ekipy skierowane zostały na trasę turystyczną, gdzie ich zadaniem było zebranie wszystkich ukrytych pieczątek.

Finał imprezy odbył się dzisiaj (03.09) w Czarnorzekach. Podczas dzisiejszej odsłony zawodów kierowcy mieli do przejechania dwie próby sportowe. Pogoda dała o sobie znać – deszcz sprawił, że trasa zrobiła się bardziej błotnista, co utrudniało jazdę. Z drugiej strony: dzięki temu zmagania zawodników na torze stały się jeszcze atrakcyjniejsze dla widzów.

Zlot 4x4 zakończył się ceremonią rozdania nagród dla najlepszych ekip biorących udział w zawodach.

>>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE WYNIKI <<<<

Organizatorami zlotu był Wójt Gminy Korczyna, Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie oraz Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego.

Zobacz galerię z pierwszego dnia zlotu 4x4.

red. | fot. Sławomir Farbaniec - Krosno112.pl

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.