.

Strefa Kibica - Dawcy w sobotę pod halą sportową

fot. PWSZ fot. PWSZ

Oddaj krew a w zamian otrzymasz bezpłatny karnet na mecze ligowe siatkówki w Krośnie. Strefa Kibica - Dawcy już w najbliższą sobotę!

Strefa Kibica-Dawcy zostanie zorganizowana w dniu 23.09.2017r. (sobota) w godzinach od 9:00 do 12:00 przed Halą Sportowo - Widowiskową MOSIR w Krośnie przy ul. Bursaki. Na kibiców będzie tam czekał krwiobus.

Zachęcam wszystkich chętnych do włączenia się w akcję, nie tylko kibiców siatkówki. Pamiętajmy, krew = życie - mówi Marcin Niepokój koordynator akcji Strefy Kibica-Dawcy.

Każda osoba, która zgłosi chęć oddania krwi otrzyma bezpłatny karnet upoważniający do wstępu na mecze ligowe siatkówki w Krośnie w sezonie 2017/2018 – I ligi kobiet i II ligi męskiej.

Osoby, które nie będą mogły przybyć w sobotę 23 września, organizatorzy zapraszają do oddania krwi w krośnieńskim szpitalu. Osoby, które zgłoszą się do szpitala w dniach 18 - 22 września i podadzą hasło „KROŚNIEŃSKA SIATKÓWKA” również otrzymają bezpłatny karnet.

red., KK

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze