Strefa Kibica - Dawcy w sobotę pod halą sportową

fot. PWSZ fot. PWSZ

Oddaj krew a w zamian otrzymasz bezpłatny karnet na mecze ligowe siatkówki w Krośnie. Strefa Kibica - Dawcy już w najbliższą sobotę!

Strefa Kibica-Dawcy zostanie zorganizowana w dniu 23.09.2017r. (sobota) w godzinach od 9:00 do 12:00 przed Halą Sportowo - Widowiskową MOSIR w Krośnie przy ul. Bursaki. Na kibiców będzie tam czekał krwiobus.

Zachęcam wszystkich chętnych do włączenia się w akcję, nie tylko kibiców siatkówki. Pamiętajmy, krew = życie - mówi Marcin Niepokój koordynator akcji Strefy Kibica-Dawcy.

Każda osoba, która zgłosi chęć oddania krwi otrzyma bezpłatny karnet upoważniający do wstępu na mecze ligowe siatkówki w Krośnie w sezonie 2017/2018 – I ligi kobiet i II ligi męskiej.

Osoby, które nie będą mogły przybyć w sobotę 23 września, organizatorzy zapraszają do oddania krwi w krośnieńskim szpitalu. Osoby, które zgłoszą się do szpitala w dniach 18 - 22 września i podadzą hasło „KROŚNIEŃSKA SIATKÓWKA” również otrzymają bezpłatny karnet.

red., KK

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze