.

Odnaleziono mieszkankę Wróblika Królewskiego [AKTUALIZACJA]

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Rano 16 października mieszkanka Wróblika Królewskiego wyszła z miejsca zamieszkania i do piątku (20.10) nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja prosiła o pomoc osoby, które mogły ją widzieć lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia. Na szczęście w piątek (20.10) popołudniu kobieta odnalazła się na Słowacji, jest cała i zdrowa.

Policjanci z Komisariatu Policji w Rymanowie prowadzą poszukiwania za zaginioną 30-letnią mieszkanką Wróblika Królewskiego.Kobieta wzrostu około 160 cm, średniej budowa ciała, włosy blond, oczy szare, twarz okrągła.

Była w kurtkę koloru srebrnego z granatowym kołnierzem, spodnie dżinsowe, brązowe kozaki z cholewką. Zaginiona miała ze sobą czapkę i plecak koloru pomarańczowego.

Wszelkie informacje mogące się przyczynić do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Rymanowie, tel (13) 43 29 375 lub całodobowo do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 310 lub tel. alarmowy 997.

AKTUALIZACJA - 20.10.2017 godz. 13:40
Jak poinformowała krośnieńska policja, kobieta odnalazła się cała i zdrowa na terenie Słowacji. 

red., KMP

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze