.

Rozpoczęła się WAMPIRIADA 2017!

fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl fot. Radosław Sowiński - Krosno112.pl

Rozpoczęła się kolejna edycja „Wampiriady” organizowanej przez Studenckie Koło Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Szpiku z PWSZ Krosno.

Wampiriada to cykliczna akcja zbiórki krwi skierowana do każdej osoby, która chce oddać swoją krew jako dar życia dla potrzebujących. Dawcą może być osoba w wieku od 18 do 65 lat. Wystarczy udać się do Terenowego Oddziału Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krośnie, który znajduję się w szpitalu na ul. Korczyńskiej i zgłosić chęć oddania krwi. Pamiętaj, aby wcześniej spożyć posiłek i wypić odpowiednią ilość wody.

Zbiórka krwi cieszy się dużą popularnością. W Oddziale Krwiodawstwa można spotkać wielu ludzi, którzy przychodzą w jednym i w tym samym celu. Są to zarówno Honorowi Dawcy Krwi, ale także ci nowi, którzy dopiero zaczynają dzielić się sobą. Wśród dawców całej akcji losowane są nagrody. Po każdym oddaniu krwi dostajesz kilka bardzo dobrych czekolad jako skromny upominek od tych, którzy zawdzięczają Ci życie.

Krew jest darem życia. W tym momencie ktoś potrzebuje jej bardziej niż Ty. Pomóż, podziel się sobą. To nic nie kosztuje, a czyni tak wiele dobrego...

red. fot. Radosław Sowiński

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

BRUNCH 25 03

mechanik 2018

LAKAR right

BANER

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze