Szlachetna Paczka – wchodzimy w to!

O Szlachetnej Paczce pisaliśmy od kilku lat. W tym roku wspólnie z naszymi partnerami postanowiliśmy się przyłączyć i przygotować Paczkę. W piątek (1.12) popołudniu zostało jeszcze 7 rodzin w naszym regionie, które czekają na swojego darczyńcę. Jeśli lubisz ludzi, wybierz rodzinę w potrzebie i wspólnie z przyjaciółmi czy współpracownikami przygotuj Szlachetną Paczkę. Jest jeszcze czas.

Aby się zaangażować i skompletować paczkę dla potrzebującej rodziny wystarczy wejść na stronę Szlachetnej Paczki (KLIKNIJ), wybrać województwo podkarpackie i rejon KROSNO. W rejonie Krośnieńskim do projektu włączone zostało 90 rodzin, na dzień dzisiejszy pozostało ich jeszcze siedem. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednim roku znajdą się darczyńcy dla wszystkich.

My naszą paczkę przygotowujemy wspólnie z Klubem Eurogym oraz Akademią Auto Świat IMPULS. Akademia ma specjalny prezent dla naszego podopiecznego.

Kiedy czytaliśmy opisy i historie rodzin włączonych do Szlachetnej Paczki, poruszyła nas szczególnie jedna z nich – zdecydowaliśmy że pomożemy. Start w dorosłość, samodzielność i samotność. Te trzy zmienne najlepiej charakteryzują tego, któremu chcemy pomóc.

Pomoc w ramach Szlachetnej Paczki to często jedyny gest wsparcia, jaki potrzebujące rodziny otrzymują w życiu. Zachęcamy Was, byście dołączyli do Szlachetnej Paczki i zostali darczyńcą. Możecie również dokonać wpłaty na Paczkę i sprawić, że kolejne rodziny w potrzebie otrzymają mądrą, skuteczną i indywidualną pomoc. Kliknij TUTAJ, aby dokonać wpłaty.

Finał Paczki już niebawem, dołącz jeśli lubisz ludzi. 

Ruszyła-Szlachetna-Paczka

red., Szlachetna Paczka

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze