.

Szlachetna Paczka – wchodzimy w to!

O Szlachetnej Paczce pisaliśmy od kilku lat. W tym roku wspólnie z naszymi partnerami postanowiliśmy się przyłączyć i przygotować Paczkę. W piątek (1.12) popołudniu zostało jeszcze 7 rodzin w naszym regionie, które czekają na swojego darczyńcę. Jeśli lubisz ludzi, wybierz rodzinę w potrzebie i wspólnie z przyjaciółmi czy współpracownikami przygotuj Szlachetną Paczkę. Jest jeszcze czas.

Aby się zaangażować i skompletować paczkę dla potrzebującej rodziny wystarczy wejść na stronę Szlachetnej Paczki (KLIKNIJ), wybrać województwo podkarpackie i rejon KROSNO. W rejonie Krośnieńskim do projektu włączone zostało 90 rodzin, na dzień dzisiejszy pozostało ich jeszcze siedem. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednim roku znajdą się darczyńcy dla wszystkich.

My naszą paczkę przygotowujemy wspólnie z Klubem Eurogym oraz Akademią Auto Świat IMPULS. Akademia ma specjalny prezent dla naszego podopiecznego.

Kiedy czytaliśmy opisy i historie rodzin włączonych do Szlachetnej Paczki, poruszyła nas szczególnie jedna z nich – zdecydowaliśmy że pomożemy. Start w dorosłość, samodzielność i samotność. Te trzy zmienne najlepiej charakteryzują tego, któremu chcemy pomóc.

Pomoc w ramach Szlachetnej Paczki to często jedyny gest wsparcia, jaki potrzebujące rodziny otrzymują w życiu. Zachęcamy Was, byście dołączyli do Szlachetnej Paczki i zostali darczyńcą. Możecie również dokonać wpłaty na Paczkę i sprawić, że kolejne rodziny w potrzebie otrzymają mądrą, skuteczną i indywidualną pomoc. Kliknij TUTAJ, aby dokonać wpłaty.

Finał Paczki już niebawem, dołącz jeśli lubisz ludzi. 

Ruszyła-Szlachetna-Paczka

red., Szlachetna Paczka

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze