KROSNO: Ktoś oblał samochód kwasem masłowym

fot. ilustracyjne fot. ilustracyjne

Poszukiwany jest sprawca, który oblał kwasem masłowym samochód marki Audi A6 Avant pod Galerią Portius w piątek 1 grudnia.

Zdarzenie miało miejsce 1 grudnia 2017, prawdopodobnie między godz. 22.00-24.00 na tylnym parkingu galerii. Pojazd stał przy elewacji budynku. 

Osoby, które zauważyły w tym czasie kogoś podejrzanego lub podjeżdżał jakimś pojazdem w okolice tego miejsca, proszony jest o kontakt z redakcją lub powiadomienie KMP w Krośnie tel. 997 lub 13 43 29 310.

- Za pomoc w udzieleniu informacji czeka nagroda. Nie pozwólmy aby jakiś psychopata zniszczył kolejne samochody w naszym mieście - prosi poszkodowany właściciel pojazdu.

red.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

8 komentarzy

  • Sherlock Holmes

    napisane przez Sherlock Holmes

    wtorek, 05 grudzień 2017 22:02

    Pierwszy komentarz conajmniej podejrzany czy policja przesłuchała juz autora?

  • kulfon

    napisane przez kulfon

    wtorek, 05 grudzień 2017 21:27

    Dzisiaj psychopatami są wszelkiej maści liderzy, kierownicy, dyrektorzy, key account managerowie.

  • miki

    napisane przez miki

    wtorek, 05 grudzień 2017 20:09

    czy ten kwas poza przeraźliwym smrodem ma właściwości silnie żrące ???

  • xx

    napisane przez xx

    wtorek, 05 grudzień 2017 19:02

    tam sa chyba kamery :)

  • kobieta

    napisane przez kobieta

    wtorek, 05 grudzień 2017 19:01

    Mi to też wygląda na zemstę .

  • edzio

    napisane przez edzio

    wtorek, 05 grudzień 2017 18:56

    Może jednak za blisko zaparkował pod oknami ipo "andrzejkach" ktoś po prostu puścił pawia.
    -
    "Kwas masłowy nadaje potrawom lekko gorzki smak z zauważalną słodką nutą. W nieco większych stężeniach jego zapach kojarzy się wielu ludziom z wymiocinami, ze względu na to, że to właśnie ten związek nadaje charakterystyczny zapach wymiocinom."

  • cynik

    napisane przez cynik

    wtorek, 05 grudzień 2017 17:44

    Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ot tak bez powodu oblać gościowi Audi kwasem i to w dodatku masłowym???
    Nawet bym się nie zdziwił, gdyby jakimś solnym czy siarkowym. Bo takie bardziej dostępne na rynku. Ale masłowy? Może to jakaś pani od chemii?

  • Gibalski

    napisane przez Gibalski

    wtorek, 05 grudzień 2017 13:36

    Motywy działania sprawcy mogą być różne. Z depresją psychopata, może pokrzywdzony przez właściciela, albo zazdrosny wściekły chłop któremu przystawił rogi. Czasem wykorzystana kobieta, pragnąca zemsty.

PKN swieta

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

SYLWESTER 2017/2018:
- Dom Ludowy Głowienka
- Dom Ludowy Iskrzynia
- Sanatorium Ziemowit Iwonicz-Zdrój

- Sanatorium Stomil Rymanów-Zdrój
Aby dodać ofertę prosimy o kontakt
_____________________________________

kalendarz 2018 1

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

21741698 1541316972558041 1327110143 n

alarmowanie