KROSNO: SpeedLand najlepszą imprezą w 2017 roku

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Przez ostatni miesiąc minionego roku nasi Czytelnicy mieli możliwość zagłosowania w udostępnionej w naszym portalu sondzie. Zapytaliśmy które z wybranych wydarzeń 2017r. uważają za najciekawsze. Wielkim wygranym został Speed Land Krosno. Kolejnymi wysoko ocenionymi imprezami zostały Górskie Zawody Balonowe - Balony nad Krosnem oraz Festiwal Food Trucków. W sondzie oddano prawie 1000 głosów.

Na SpeedLand Krosno zagłosowało aż 42,9% głosujących. Ta ogromna impreza motoryzacyjna odbyła się w Krośnie po raz pierwszy. Tuningowe maszyny, legendy motoryzacji, samochody wyścigowe, motocykle, zawody driftingowe na nowym pasie startowym lotniska i wiele innych atrakcji przyciągnęły na lotnisko tłumy. Wśród Krośnian często pojawia się opinia, że impreza powinna wejść na stałe do krośnieńskiego kalendarza imprez! Organizatorami wydarzenia byli: Drift Show Izdebki #TougeAttack, LO-STARK Stacja Demontażu Pojazdów oraz ABT Drift Division.

Drugie miejsce w naszej sondzie (27,4%) zajęły Górskie Zawody Balonowe - Balony Nad Krosnem. Impreza cyklicznie odbywa się od wielu lat w pierwszy weekend majowy i ma rzeszę zwolenników. Podczas tych kilku dni lotnisko w Krośnie pęka w szwach, zwłaszcza wieczorami, gdy na płycie lotniska odbywają się koncerty oraz nocne pokazy balonów. Wysokie miejsce w naszej sondzie świadczy też o tym, że mieszkańcy nadal lubią balonowy weekend i czekają na jego kolejne edycje. 

Trzecie miejsce w naszej sondzie (12,5%) zajął Festiwal Food Trucków, który odbył się w Krośnie po raz pierwszy i od razu podbił serca mieszkańców. To była prawdziwa uczta dla miłośników kuchni z całego świata. Wszystko to w piknikowej atmosferze i towarzystwie chillowej muzyki. Organizatorem festiwalu był portal Krosno24.pl.

W naszej sondzie czytelnicy oddawali swoje głosy również na Galę MMA, Young Arts Festival oraz Karpackie Klimaty.

red. Marcin Mikosz, fot. Dariusz Błażejowski, Adam Hejnar, Marcin Mikosz, Magdalena Czelna, FOTO KREATION