KROSNO: SpeedLand najlepszą imprezą w 2017 roku

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Przez ostatni miesiąc minionego roku nasi Czytelnicy mieli możliwość zagłosowania w udostępnionej w naszym portalu sondzie. Zapytaliśmy które z wybranych wydarzeń 2017r. uważają za najciekawsze. Wielkim wygranym został Speed Land Krosno. Kolejnymi wysoko ocenionymi imprezami zostały Górskie Zawody Balonowe - Balony nad Krosnem oraz Festiwal Food Trucków. W sondzie oddano prawie 1000 głosów.

Na SpeedLand Krosno zagłosowało aż 42,9% głosujących. Ta ogromna impreza motoryzacyjna odbyła się w Krośnie po raz pierwszy. Tuningowe maszyny, legendy motoryzacji, samochody wyścigowe, motocykle, zawody driftingowe na nowym pasie startowym lotniska i wiele innych atrakcji przyciągnęły na lotnisko tłumy. Wśród Krośnian często pojawia się opinia, że impreza powinna wejść na stałe do krośnieńskiego kalendarza imprez! Organizatorami wydarzenia byli: Drift Show Izdebki #TougeAttack, LO-STARK Stacja Demontażu Pojazdów oraz ABT Drift Division.

Drugie miejsce w naszej sondzie (27,4%) zajęły Górskie Zawody Balonowe - Balony Nad Krosnem. Impreza cyklicznie odbywa się od wielu lat w pierwszy weekend majowy i ma rzeszę zwolenników. Podczas tych kilku dni lotnisko w Krośnie pęka w szwach, zwłaszcza wieczorami, gdy na płycie lotniska odbywają się koncerty oraz nocne pokazy balonów. Wysokie miejsce w naszej sondzie świadczy też o tym, że mieszkańcy nadal lubią balonowy weekend i czekają na jego kolejne edycje. 

Trzecie miejsce w naszej sondzie (12,5%) zajął Festiwal Food Trucków, który odbył się w Krośnie po raz pierwszy i od razu podbił serca mieszkańców. To była prawdziwa uczta dla miłośników kuchni z całego świata. Wszystko to w piknikowej atmosferze i towarzystwie chillowej muzyki. Organizatorem festiwalu był portal Krosno24.pl.

W naszej sondzie czytelnicy oddawali swoje głosy również na Galę MMA, Young Arts Festival oraz Karpackie Klimaty.

red. Marcin Mikosz, fot. Dariusz Błażejowski, Adam Hejnar, Marcin Mikosz, Magdalena Czelna, FOTO KREATION 

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

3 komentarzy

 • krośnianin

  napisane przez krośnianin

  poniedziałek, 08 styczeń 2018 09:27

  I co to oznacza??? Że ludzie nie mieli na co więcej glosować :) Dziwne że te imprezy przyciągają ludzi jak nic więcej sie nie dzieje w tym krośnie haha

 • Hehe

  napisane przez Hehe

  niedziela, 07 styczeń 2018 18:22

  Zróbcie więcej takich imprez bo xxxxx nie ma gdzie jeść lodów i innego rodzaju gastronomii i kolejka po horyzont

 • werna

  napisane przez werna

  niedziela, 07 styczeń 2018 17:30

  A ile osób łącznie oddało głosy? Bo to da obraz całości wyników. Równie dobrze, mogło zagłosować w całej ankiecie tylko 100 osób albo i 10 tysięcy. Jak np 100, to nie bardzo wynik będzie poprawny co do ilości mieszkańców :)