KROSNO- BIAŁOBRZEGI: 15-latka uratowana przez policjantów

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W poniedziałek (15.01) nastolatka chciała skoczyć z mostu w krośnieńskiej dzielnicy Białobrzegi. Dyżurny krośnieńskiej jednostki rozmawiał z młodą dziewczyną do czasu dotarcia na miejsce policjantów. Doświadczenie prowadzącego rozmowę oraz szybka interwencja funkcjonariuszy, zapobiegły tragedii.

W poniedziałek około godz. 18 oficer dyżurny krośnieńskiej policji odebral telefon alarmowy. Młoda dziewczyna relacjonowała, że ktoś chce skoczyć z mostu na ulicy Konopnickiej w Krośnie. Po chwili przyznała, że to ona zamierza targnąć się na własne życie.

- Dyżurny, nie przerywając rozmowy, natychmiast wysłał na miejsce policjantów - relacjonuje asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Umiejętnie prowadząc dialog, dyżurny kierował uwagę dziewczyny na to, że problemy można rozwiązać w inny sposób. Nagle rozmowa została przerwana. W tym czasie policjanci dotarli na miejsce i wciągnęli na chodnik stojącą na krawędzi mostu 15-letnią dziewczynę. Kilka chwil później nastolatkę przekazano zespołowi ratownictwa medycznego, po czym została przewieziona do szpitala.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

red., KMP Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

6 komentarzy

 • LOLA!

  napisane przez LOLA!

  sobota, 20 styczeń 2018 21:43

  NIE ROZUMIEM KOMENTARZY TYPU: "Gdyby chciała skoczyć to by nie dzwoniła tylko skoczyła"
  Ludzie, zrozumcie, ze bardzo dobrze ze zadzwoniła tzn. że osoba tzn. potencjalny samobójca zdaje sobie sprawę z tego że ma problem i jednocześnie taki telefon na policje czy pogotowie to jego wołanie o pomoc. Ktoś, kto nigdy nie był w takiej sytuacji albo nie miał tak poważnych problemów nigdy tego nie zrozumie!!! Najłatwiej siedzieć w ciepłym domku, przed komputerem czy smartphonem i wypisywać te wszystkie bzdury. Gdyby to było wasze dziecko lub bliska osoba to uwierzcie mi, że nigdy nawet nie pomyśleli byście by publicznie wypisywać takie komentarze.
  Podziękowania dla służb za udają akcje.

 • Mary

  napisane przez Mary

  środa, 17 styczeń 2018 20:53

  Jak by chciała skoczyć to nie informowała by sama policji o swoim zamiarze chciała być popularna i zwrócić na siebie uwagę to tak się stało.

 • Kj/l

  napisane przez Kj/l

  środa, 17 styczeń 2018 15:30

  Serdecznie dziękuje za pomoc gdyby nie wy niewiem co by się stało.

 • kit

  napisane przez kit

  środa, 17 styczeń 2018 15:18

  jak chciała skoczyć to poco dzwoniła na alarmowy teraz uda że jest niechalo i już jakieś papiery dostanie a za chwile renta na głowe

 • Mariusz mariuszewicz

  napisane przez Mariusz mariuszewicz

  środa, 17 styczeń 2018 12:59

  I bardzo dobrze bo jak ktoś chce się targnąć na swoje życie to jest głupcem, ale takim głupcem któremu trzeba pomóc bo się pogubił w swoim życiu.

 • kshd\fhs

  napisane przez kshd\fhs

  środa, 17 styczeń 2018 12:15

  krosno miasto samobójców za niedługo dadzą monitoringi na mostach i nie bedzie można stac dłużej niż 5 minut