DOBIESZYN: 18-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

Jedliccy policjanci podczas kontroli w Dobieszynie zatrzymali 18-latka, który posiadał marihuanę. W jego mieszkaniu zabezpieczono kilka kolejnych porcji zabronionych substancji. Młody mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty.

- Jedliccy policjanci, patrolując rejon stadionu w miejscowości Dobieszyn, zauważyli zaparkowane audi, wewnątrz którego siedziało 5 młodych mężczyzn. Podczas legitymowania jeden z nich zaczął się nerwowo zachowywać. W pewnej chwili przez uchyloną szybę, wyrzucił z samochodu plastikowe opakowanie, w którym ukryty był susz roślinny. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana - relacjonuje asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno.

18-letni krośnianin został zatrzymany. W jego domu policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyku oraz inne substancje, których skład zostanie poddany laboratoryjnej analizie. Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz o jego przyszłości zadecyduje sąd.

red.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

3 komentarzy

 • Ethayer

  napisane przez Ethayer

  niedziela, 21 styczeń 2018 09:31

  Ciemna strona miasta :D

 • purple haze

  napisane przez purple haze

  piątek, 19 styczeń 2018 22:30

  dobra jest ta indyjka...to z bronksu

 • Artur

  napisane przez Artur

  czwartek, 18 styczeń 2018 09:30

  Kartel narkotykowy