Tragiczny finał poszukiwań 23-latka

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Od niedzieli (4.03) trwały poszukiwania 23-letniego mieszkańca gminy Dukla. Prócz rodziny poszukiwania prowadzili policjanci, strażacy oraz ratownicy GOPR. Niestety we wtorek (6.03) przed południem znaleziono zwłoki poszukiwanego.

- W poniedziałek policjanci otrzymali informację o zaginięciu 23-letniego mieszkańca gminy Dukla. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę (4.03) około godziny 16:00 - poinformował asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do czynności poszukiwawczych, a dzisiaj (tj. 06.03.2018) od rana prócz nich do działań włączyli się strażacy oraz ratownicy GOPR. 

W poszukiwaniach prócz funkcjonariuszy KP Dukla i KMP Krosno brali udział strażacy z OSP KSRG Dukla, OSP KSRG Równe, OSP Wietrzno i OSP Iwla oraz ratownicy bieszczadzkiej grupy GOPR. 

- Około godziny 10. policjanci przeczesujący rejon leśnej ścieżki biegowej w odległości około dwóch kilometrów od pierwszych zabudowań w Dukli odnaleźli zwłoki zaginionego - informuje asp. Buczyński - Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało 23-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Ciało zostało znaleziono w trudnym terenie. Do działań wykorzystano m.in. skuter śnieżny GOPRu.


red. fot. OSP KSRG Dukla, GOPR Bieszczady

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

4 komentarzy

 • Rafał

  napisane przez Rafał

  środa, 07 marzec 2018 22:43

  Łook7 dzięki za info. To wiele wyjaśnia. I zadysponowanie tej jednostki bylo jak najbardziej uzasadnione. Myslalem ze zdarzenie mialo miejsce na pograniczu Wietrzna Łęk i Bóbrki.

 • Łook7

  napisane przez Łook7

  środa, 07 marzec 2018 19:54

  Rafał : OSP Iwla ? No najbliższa jednostka OSP w rejonie działań, jeszcze mogli ewentualnie zadysponować OSP Łęki Dukielskie. Ciało podobno znaleźli na pograniczu administracyjnym Dukli i Nadola, czyli blisko Iwli i Łęk Dukielskich.

 • Rafał

  napisane przez Rafał

  środa, 07 marzec 2018 11:17

  Wyrazy współczucia dla rodziny. Proszę o informację czy działania były prowadzone na terenie Wietrzna i najbliższej okolicy. Jeśli tak,to co tam robiła jednostka z Iwli??

 • Nieznajomy

  napisane przez Nieznajomy

  wtorek, 06 marzec 2018 17:03

  Kondolencje dla rodziny, straszna tragedia...

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze