Setki uczniów na Evencie Młodych Przedsiębiorców

fot. Marcin Mikosz - Krosno112.pl fot. Marcin Mikosz - Krosno112.pl

Setki uczniów gościło w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie na Evencie Młodych Przedsiębiorców. Pokazy, prezentacje, wykłady i warsztaty były okazją do zapoznania się z ofertą szkoły oraz współpracujących z nią firm i partnerów.

Event Młodych Przedsiębiorców to zupełnie nowa inicjatywa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. ks. Szpetnara w Krośnie, która zaprosiła w swoje progi uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. 

Odwiedzający czekało wiele atrakcji, m.in pokazy barberstwa, makijażu, pielęgnacji dłoni, pokaz baristyczny, produkcji czekolady oraz wypieku chleba.

Wielkim powodzeniem cieszyły się wszystkie stoiska kulinarne. ZSP nr 2 słynie z perfekcyjnie przygotowanych, oryginalnych dań, kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej oraz współpracy z najlepszymi restauracjami i producentami żywności. Zarówno nauczyciele jak i uczniowie szkolą się na zagranicznych stażach i swoje nowo nabyte umiejętności prezentowali na kilku stanowiskach.

Na kilkunastu stoiskach prezentowały się firmy partnerskie ZSP 2, m.in. Hotel Nafta Krosno, Restauracja Naftaya, Cellfast Krosno, CDS Krosno, Splast, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Małgorzaty Reich, Delikatesy z Natury, Pierkarnia Kiełtyka, Piekarnia Kopacz i wiele innych firm i instytucji.

W szkolnych pracowniach prowadzono eksperymenty przyrodnicze, wykłady m.in. o  kryminalistyce, pokazy barmańskie, kosmetyczne, metamorfoz fryzur i wiele innych atrakcji. 

Honorowy patronat nad imprezą sprawował Prezydent Krosna Piotr Przytocki, a patronem medialnym było Krosno112.pl

WIĘCEJ ZDJĘĆ PONIŻEJ

red. fot. Radosław Sowiński, Marcin Mikosz

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

1 komentarz

  • Zauroczony

    napisane przez Zauroczony

    piątek, 16 marzec 2018 21:55

    dwie najpiękniejsze kobiety jakie ostatnio widziałem... piękne czerwone włosy i cudowny uśmiech w kapeluszu. Mógłbym oglądać te dwa zdjęcia godzinami :) za naszych czasów dziewczyny były takie szare...