A[u]kcja Trzy Serca dla Olusia z Krościenka Wyżnego

"A[u]kcja Trzy Serca" to charytatywny projekt organizowany przez studentów - członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief. Polega on na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez osoby znane społeczeństwu powszechnie ze świata muzyki, filmu, sportu, polityki, telewizji, biznesu na rzecz chorego dziecka.

Już 19 maja Ratownicy pojadą dla Olusia - maleńkiego chłopca z Krościenka Wyżnego z niezwykle rzadką wadą wrodzoną Tibial hemimelia. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zgłosiło się już bardzo dużo jednostek i organizacji, ale zgłoszenia wciąż napływają! Wszystkie informacje na temat wydarzenia na bieżąco możecie śledzić na Facebook'u (klik)

Organizatorzy Projektu "A[u]kcja Trzy Serca" także chcą włączyć się do pomocy małemu Olusiowi. Wśród osób i organizacji, które dotychczas wsparły projekt są: Jerzy Buzek, Janusz Korwin-Mikke, Bronisław Komorowski, Radosław Sikorski, Kamil Stoch, Kajetan Kajetanowicz, Jerzy Janowicz, Kamil Bednarek, Małgorzata Kożuchowska, Mateusz Damięcki, Zespół Enej, Poparzeni Kawą Trzy oraz SkyDive Club, ale ich liczba wciąż będzie rosła. Łącznie, dzięki hojności osób licytujących, udało im się zebrać ponad 26 000 zł.
Aukcja dla Olusia rusza już 15 kwietnia i potrwa 2 tygodnie. Wśród fantów znajdziemy m.in: piłkę od Marcina Gortata z podpisem, koszulkę od piłkarzy Legii Warszawa z podpisami, koszulki siatkarzy, wejściówkę na plan serialu "M jak miłość" oraz "W rytmie serca", lot szybowcem, vouchery na paintball, hotele, spa, a także masę innych przedmiotów, płyt, książek i tym podobnych. Prawdziwym hitem jest koszulka Rogera Federera, w której zdobył Mistrzostwo Olimpijskie w deblu w 2008 roku, wraz z certyfikatem autentyczności, zdjęciem i podpisem Rogera Federera.


Do wydarzenia przyłączyli się także Hotel Nafta Krosno, Ochotnicza Straż Pożarna w Dobieszynie oraz cała redakcja Krosno112.pl. W ramach pomocy przekazujemy na licytację płyty z autografami polskich artystów, takich jak Lady Pank, Kamil Bednarek, Patrycja Markowska, Andrzej Pisaeczny i Golec uOrkiestra. Ponadto Hotel Nafta Krosno przekazuje na licytację Voucher, w którego skład wchodzą: 
- nocleg ze śniadaniem w komfortowo urządzonym pokoju DeLux,
- romantyczna kolacja przy świecach z lampką wina w szykownej Restauracja Naftaya, posiadającej prestiżowe wyróżnienie jednej czapki w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska 2018,
- obiad w dniu wymeldowania w regionalnej Restauracji Stare Krosno (ul. Rynek 9)
- nielimitowany wstęp do SPA (jacuzzi, sauna sucha, tężnia solna, siłownia), 
- 10% rabatu na wszystkie usługi Spa&Wellness, 
- darmowy wstęp do Club Nafta w piątek i sobotę.
Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach!

Więcej informacji o "A[u]kcji Trzy Serca" znajdziecie na ich stronie internetowej (klik)Facebook'u (klik) lub Instagramie (klik).

5ee62de325278a8cb59a4d93e83a58af L

red. Natalia Paradysz | fot. "A[u]kcja Trzy Serca", Lamelka

 

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze