POWIAT: Uwaga! Zamknięte drogi w Iskrzyni i Zręcinie

fot. pixabay fot. pixabay

W najbliższych dniach zamknięta będzie droga pomiędzy Iskrzynią, a Haczowem. Natomiast w związku z budową mostu zamknięta zostanie aż do października część ulicy Kościelnej w Zręcinie.

Utrudnienia na drodze Iskrzynia – Haczów – Trześniów

W związku z prowadzoną przez Powiat Krośnieński inwestycją pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1972R Iskrzynia – Haczów – Trześniów na odcinku od km 0 + 060 do km 1 + 552 w miejscowości Iskrzynia”, polegającą na wykonaniu nawierzchni jezdni (warstwa profilowa), Starostwo Powiatowe w Krośnie informuje, iż dla zapewnienia prawidłowego przebiegu robót oraz bezpieczeństwa użytkowników drogi, w dniach 21 - 23 czerwca br. w godz. 8.00 – 18.00 będzie wprowadzone okresowo zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 1972R od skrzyżowania z drogą krajową K19 do skrzyżowania z ul. Ogrodową. Objazd odbywał się będzie drogami powiatowymi i gminnymi, które zostaną odpowiednio oznakowane.

Utrudnienia na drodze Jasło – Łajsce – Zręcin

W związku z prowadzoną inwestycją pn. „Rozbudowa, przebudowa drogi powiatowej Nr 1850R Jasło – Łajsce – Zręcin polegającą na budowie mostu w ciągu ww. drogi wraz z dojazdami w miejscowości Zręcin”, Starostwo Powiatowe w Krośnie informuje, iż dla zapewnienia prawidłowego przebiegu robót oraz bezpieczeństwa użytkowników drogi, w dniach od 22 czerwca do dnia 10 października 2018 r. będzie wprowadzone tymczasowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi powiatowej nr 1850R Jasło – Łajsce – Zręcin (ul. Kościelna) w obrębie mostu przy skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1949R Jedlicze – Żarnowiec – Zręcin (ul. Konopnicka, ul Żeglecka) w m. Zręcin.

Dojazd do parafii, cmentarza, innych budynków i instytucji będzie dopuszczony od strony ul. Krośnieńskiej i Łukasiewicza w m. Zręcin. Na czas prowadzonych robót od skrzyżowania dróg nr 1896R i nr 1850R do mostu będzie czasowo wyłączany z ruchu odcinek w określonych godzinach.

Objazd związany z zamknięciem odcinka drogi nr 1850R na czas budowy mostu, odbywał się będzie drogami powiatowymi: nr 1896R Krosno – Kobylany – Toki do m. Chorkówka i nr 1953R Chorkówka - Żeglce do m. Żeglce, następnie droga nr 1850R do m. Zręcin.

red., SP

 

Partnerzy portalu: