.

W sobotę kolejne poszukiwania zaginionego Kazimierza Pernala z Lubatowej!

W najbliższą sobotę (1.12) o godzinie 8:30 podjete zostaną kolejne terenowe poszukiwania Kazimierza Pernala. Tym razem miejscem koncentracji służb i osób chcących pomóc w odnalezieniu pana Kazimierza będzie w Iwoniczu przy remizie OSP (ul. Zagrodniki).

W sobotę 1 grudnia odbędą się kolejne poszukiwania Kazimierza Pernala, zaginionego mieszkańca Lubatowej (gm. Iwonicz-Zdrój). Mężczyzna jest chory na Alzheimera. Strażacy i rodzina zaginionego proszą wszystkich chętnych o pomoc w poszukiwaniach. Zbiórka pod remizą OSP w Iwoniczu o godzinie 8:30 (ul. Zagrodniki 23).

Strażacy z gminy Iwonicz-Zdrój chętnie zapraszają inne jednostki OSP z poza terenu gminy. Fakt udziału w poszukiwaniach należy wcześniej uzgodnić ze swoim Urzędem Gminy oraz Komendą Miejską PSP w Krośnie.

W czwartek (29.11) rano redakcja otrzymała informację od rodziny, że poszukiwania będą prowadzone również w ten piątek (30.11) o godz. 10 rano. Zbiórka przy sklepie "Karolinka" w Rogach na krzyżówce, dokładny adres : ul. ks. Henryka Domino 7.

red.

 

Partnerzy portalu: