Nocna Jazda Samochodem Bez Celu jak zawsze z Celem

fot. Adam Hejnar fot. Adam Hejnar

Przed nami kolejna, bo już siódma akcja Nocna Jazda Samochodem Bez Celu w Krośnie. Spotkanie miłośników motoryzacji odbędzie się w sobotę o 21:00 tradycyjnie na parkingu przy ul. Okrzei. Nasz portal patronuje wydarzeniu oraz organizuje pokazy strażackie, które wpisały się już w tradycję zlotów.

"NAKRĘTKOWA AKCJA NA REHABILITACJĘ MAĆKA"

Tym razem fani czterech kółek będą zbierać nakrętki dla chorego Maćka Huczwy. Mały mieszkaniec Odrzykonia - Maciuś Huczwa od urodzenia wzmaga się z ciężką chorobą. Jego rodzice walczą o fundusze na leczenie i rehabilitację. Rodzina i przyjaciele zaangażowali się w akcję zbiórki nakrętek na rehabilitację. Zwrócili się też do NJSBC KROSNO z nadzieją na publikację i dotarcie do jak największej rzeszy ludzi dobrej woli i otwartych serc - piszą organizatorzy na swojej stronie i dodają - zapraszamy wszystkich fanów nocnej jazdy samochodem bez celu na siódmą już edycję NOCNEGO SPOTU! Tym razem mamy na celu "odpędzenie zimy". Pierwszy Dzień Wiosny przypada 21 marca, ale z racji że jest to kolejny charytatywny spot, my już tydzień wcześniej razem z wiosną "Jedziemy dla Macieja Huczwy!"

W akcji uczestniczyć będą również strażacy z pięciu jednostek OSP: Długiego, Dobieszyna, Korczyny, Szczepańcowej i Świerzowej Polskiej. Strażacy zaprezentują swój sprzęt oraz dla uczestników przeprowadzą pogadankę na temat udzielania pomocy medycznej. 

a1.jpg

Po zakończeniu przejazdu kilkanaście samochodów przejedzie pod dom Maćka Huczwy i przekaże zebrane nakrętki jego rodzicom.

red.
fot. Adam Hejnar

 

Partnerzy portalu: