METRIC

Pożary

KROSNO: Pożar w domu. Poszkodowany mężczyzna

poniedziałek, 27 marzec 2017 01:45

Jedna osoba została poszkodowana w pożarze wewnątrz drewnianego budynku mieszkalnego w krośnieńskiej dzielnicy Białobrzegi. Tylko dzięki szybkiej reakcji sąsiada udało się zminimalizować straty i prawdopodobnie uratować życie 24-latka. W akcji ratowniczo-gaśniczej brało udział sześć zastępów straży pożarnej.

W środę popołudniu SKKM PSP w Krośnie zostało zaalarmowane o pożarze poddasza w budynku w miejscowości Mszana. Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej.

Do nieszczęśliwego pożaru, który strawił część wnętrza domu doszło w miejscowości Wróblik Szlachecki w nocy z czwartku na piątek (16/17.03.2017). Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej i ekipa pogotowia energetycznego. Na szczęście mieszkańcom nic się nie stało, jednak obecnie dom nie nadaje się do zamieszkania.

Zadymienie w mieszkaniach socjalnych przy ulicy Okulickiego w Krośnie. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Długo utrzymująca się zimowa aura w obecnym roku spowodowała, że pierwszy pożar suchej trawy odnotowano dopiero 24.02.2017r. o godz. 20:48, gdzie w gaszeniu pożaru brały udział 3 zastępy i 15 strażaków z JRG Krosno, OSP Zręcin i Żeglce. We wcześniejszych latach pierwsze pożary traw miały już miejsce na początku stycznia.

KORCZYNA: Pożar w zakładzie przemysłowym

piątek, 10 marzec 2017 14:28

W piątek (10.03) około godziny 13:30 doszło do pożaru w jednym z zakładów przemysłowych w Korczynie przy ulicy Spółdzielczej. Na miejscu pracowało ponad 20 strażaków. Nikt nie został poszkodowany, nie trzeba było prowadzić ewakuacji zakładu.

Pożar w budynku murowanym w miejscowości Niżna Łąka (gm. Miejsce Piastowe). Spaleniu uległy składowane wewnątrz stoły i różne niewartościowe elementy.

Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji funkcjonariuszy z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej udało się uratować konie z płonącego gospodarstwa oraz uniknąć tragedii, w której mógł zginąć mężczyzna - właściciel posesji.

Strona 1 z 34

baner 2

BAZA PRAWNIKÓW

SKLEP

WYDARZENIA

AKCJE CHARYTATYWNE

FELIETONY

ADOPCJE

R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A
R  E  K  L  A  M  A

 
 

Jazda dla Oliwkii

Facebook