Pożary

KROSNO: Pożar wewnątrz domu przy ul. Polnej

poniedziałek, 13 luty 2017 07:08

W poniedziałek rano (13.02.17), około godziny 6:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o wydobywającym się ogniu i dymie z budynku przy ul. Polnej w Krośnie. Ogień przedostawał się już po elewacji na kolejną kondygnację domu. Na szczęście strażacy szybko opanowali ogień. Nikt nie został ranny.

LUBATOWA: Pożar drewnianego budynku

niedziela, 12 luty 2017 11:05

W niedzielę (12.02.17) około godziny 10.30 w miejscowości Lubatowa (gm. Iwonicz-Zdrój) zauważono pożar drewnianego domku letniskowego. Do akcji ruszyli strażacy z Lubatowej, Iwonicza-Zdroju i Krosna. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Ponad 20 strażaków gasiło pożar, który wybuchł w jednym z domów w miejscowości Łęki Strzyżowskie w nocy z soboty na niedzielę (11/12.02.17). Na szczęście nikomu nic się nie stało.

O godz. 18.17 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie na numer alarmowy 998, zadzownił mężczyzna informując o pożarze budynku gospodarczego w Jedliczu.

W Jedliczu - Męcince spłonęła stodoła. Cały budynek stanął w ogniu, zagrożony pożarem był dom. Na miejscu pracowało aż sześć zastępów straży pożarnej.

Po bardzo spokojnym niedzielnym dniu, strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Krośnie zostali zaalarmowani do jednego z bloków na osiedlu Traugutta, gdzie z mieszkania wydobywał się dym. 46-letni mężczyzna został zatrzymany przez Policję celem wytrzeźwienia.

Do nietypowego pożaru doszło w ostatnich dniach w Rogach (gm. Miejsce Piastowe). Strażacy za pomocą kamerki termowizyjnej ustalili, że przyczyną wyczuwalnej woni spalenizny w domu jest pęknięta żarówka energooszczędna.

PRZYBÓWKA: Spaliła się drewutnia

czwartek, 02 luty 2017 14:29

Drewutnia o wymiarach 4m x 6m spaliła się w czwartkowe popołudnie w miejscowości Przybówka (gm. Wojaszówka). Palące się drewno próbowali gasić właściciele, jednak do pomocy wezwali straż pożarną.

Strona 1 z 32