Akumulatory
 

Pożary

Kilka zastępów straży pożarnej interweniowało w związku z powiadomieniem o pożarze w bloku przy ul. Batorego w Krośnie.

Minął tydzień od tragicznego pożaru domu w Rymanowie, w którym życie straciło małżeństwo. Przez ostatnie dni udało się ustalić, że w domu były w sumie trzy czujniki dymu i tlenku węgla.

Strażacy interweniowali w sobotę, 7 stycznia w jednym z domów, w miejscowości Wrocanka (gm. Miejsce Piastowe), gdzie doszło do pożaru i zadymienia pomieszeń wskutek awarii pieca. Na szczęście obeszło się bez osób poszkodowanych, a straty okazały się małe. 

Seria dużych pożarów w powiecie sanockim trwa. W poniedziałek o 23:09 strażacy z JRG Sanok zostali powiadomieni o pożarze trzech hal w zakładzie przetwórstwa drzewnego w miejscowości Zahutyń. Z pożarem walczyło kilkudziesięciu strażaków.

W poniedziałek (2.01) przed godziną 23. policjanci zostali powiadomieni o pożarze domu. Natychmiast wezwali straż pożarną. Dwie osoby w stanie ciężkim zostały przewiezione do szpitala.

KROSNO: Pożar pozostałości po altanie

czwartek, 22 grudzień 2016 20:33

W czwartkowy wieczór (22.12) około godz. 19:25 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o pożarze zarośli w krośnieńskiej dzielnicy Polanka przy ul. Popiełuszki. Po dojeździe strażaków okazało się że oprócz zarośli palą się pozostałości po altanie, która już kiedyś płonęła.

ŁĘKI STRZYŻOWSKIE: Pożar budynku mieszkalnego

czwartek, 22 grudzień 2016 19:31

Straż pożarna została poinformowana w czwartek (22.12) około godziny 16:40 o pożarze w budynku mieszkalnym. Jedna osoba została poszkodowana.

NOWA WIEŚ: Strażacy gasili stos balotów siana

niedziela, 18 grudzień 2016 16:52

W sobotę (17.12) strażacy zostali wezwani do pożaru balotów siana w miejscowości Nowa Wieś w gminie Rymanów. W działaniach brało udział siedem zastępów straży pożarnej.

Strona 1 z 31