KORCZYNA: Mężczyzna poszkodowany w pożarze

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

68-letni mężczyzna został poszkodowany w pożarze, który wybuchł wewnątrz ceglanego budynku przy ulicy Spokojnej w Korczynie.

Na miejscu działali strażacy z Krosna i Korczyny w sile trzech zastępów. Pożar nie był mocno rozwinięty, jednak panowało bardzo duże zadymienie wewnątrz budynku, który zamieszkiwał 68-letni mężczyzna.

Strażacy wynieśli na zewnątrz poszkodowanego, który był nieprzytomny. Do czasu przybycia załogi karetki pogotowia prowadzili resuscytację krążęniowo-oddechową. Ostatecznie 68-latek w ciężkim stanie trafił do krośnieńskiego szpitala.

Pożar szybko opanowano, na zewnątrz usunięto nadpalone przedmioty oraz przewietrzono budynek. Na miejscu pojawili się również funkcjonariusze policji. 

Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała około 60 minut. W działaniach uczestniczyły zastępy JRG Krosno (GCBARt Scania, GCBA Renault), OSP KSRG Korczyna (GBA Star).

red. | fot. Krosno112.pl

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze