.

KROŚCIENKO WYŻNE: Tajemniczy pożar samochodu

fot. OSP KSRG Krościenko Wyżne fot. OSP KSRG Krościenko Wyżne

W środę wieczorem strażacy zostali wezwani do płonącego samochodu w Krościenku Wyżnym. Pojazd spłonął doszczętnie, w jego wnętrzu nie było nikogo. Do tej pory właściciel nie zgłosił się na policję.

- Wczoraj, około godz. 21.00 zastęp z naszej jednostki udał się na ul. Grunwaldzką w Krościenku Wyżnym, gdzie doszło do pożaru samochodu osobowego - relacjoują strażacy z Krościenka Wyżnego - Po przyjeździe strażaków na miejsce zdarzenia przystąpiono do podania środka gaśniczego na źródło ognia oraz zabezpieczono teren działań.

Policja wyjaśnia obecnie, kto prowadził samochód, który na dodatek znajdował się do góry kołami. Nie wyklucza się, iż auto brało wcześniej udział w kolizji, o której świadczą uszkodzenia poszycia karoserii.

- Policja została poinformowana o pożarze samochodu o godzinie 20:53. Pojazd znajdował się kilkaset metrów od drogi i zabudowań - relacjonuje st. asp. Paweł Buczyński z KMP Krosno - Do tej pory właściciel pojazdu nie zgłosił się na policję. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 

 

Na miejscu oprócz patrolu policji działania prowadziły zastępy z JRG Krosno i OSP KSRG Krościenko Wyżne.

red. fot. OSP KSRG Krościenko Wyżne

 

Partnerzy portalu: