Pozostałe informacje

17 lipca 2018 odbyło się oficjalne zakończenie kursu języka rosyjskiego organizowanego przez Podkarpacki Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska - Wschód w Krośnie, wspólnie z Centrum Językowym Cosmopolitan. W uroczystości udział wziął Aleksander Minin – Konsul Generalny Federacji Rosyjskiej w Krakowie oraz Prezes Podkarpackiego Oddziału Współpracy Polska – Wschód Gabriel Zajdel.

Kolory nieba i wody, splecione żywioły wraz z ogniem i ziemią tworzą mieszankę niepowtarzalną, dając życie i uchylając rąbka tajemnicy istnienia poza granicami naszej sfery. Tak wiele i zaraz mikrony kosmosu w naszej wyobraźni.
Ale czy faktycznie musimy wszystkiego dotknąć?

Zorza Łęki Dukielskie z pucharem Burmistrza Dukli w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej i Stowarzyszeń.

Daniel Muller z OSP Męcinka 27 czerwca doznał nagłego zatrzymania krążenia. Po godzinnej reanimacji serce Daniela znowu zaczęło bić. Kiedyś sam pomagał - teraz potrzebuje pomocy innych.

Na 51 drużyn studenci Rotor PWSZ Krosno zajęli 19. miejsce podczas międzynarodowych zawodów Shell Eco-Marathon, które odbyły między 5 a 7 lipca w Londynie.

UWAGA! Czterolatka potrzebuje pilnie krwi!

czwartek, 12 lipiec 2018 09:29

Krew AB Rh- jest pilnie potrzebna czteroletniej Nadii Pelczar, której rodzice pochodzą z Krościenka Wyżnego, a obecnie mieszkają w Rzeszowie. Kilkanaście dni temu okazało się, że dziewczynka choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Zmiana czasu ma tak samo wielu zwolenników jak i przeciwników. Podnoszone są takie kwestie jak oszczędność energii, ilość światła słonecznego, wpływ na samopoczucie. Komisja Europejska postanowiła zapytać mieszkańców UE, czy chcą zmian w tym zakresie. Konsultacje potrwają do 16 sierpnia 2018 r. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału!

W sobotnie popołudnie MOSiR Dukla organizował II Bieg Św. Jana z Dukli oraz zawody biegowe dla dzieci.

Strona 1 z 165