Pozostałe informacje

David Bowie powraca! Z twórczością legendy zmierzył się zespół Limboski – pierwszy w tym roku gość Koncertów za kurtyną – efekty oceńcie sami.

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby. W 2019 planuje przyjąć 120 nowych funkcjonariuszy. Po przeszkoleniu młodzi strażnicy graniczni zostaną skierowani do służby w placówkach SG w Lubaczowie, Korczowej oraz Medyce. 

XIV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów

poniedziałek, 18 luty 2019 15:42

W sobotę 16 lutego br. w Domu Ludowym w Rogach rozegrany został XIV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „Burza” Rogi.

W piątek 15 lutego 2019 r.  w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się  XI Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Ferii, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.

W piątek 15 lutego po tygodniowej przerwie na trzy boiska Profbud Areny wróciły zmagania Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie, tym razem w wiosennej odsłonie.

Urząd Miasta Krosna przypomina, że obowiązek sprzątania po zwierzętach spoczywa na właścicielach. Żeby ułatwić im wypełnianie tego obowiązku, przy koszach na śmieci zamontowano specjalne kasety na bezpłatne woreczki na psie odchody. Dodatkowo, płatne do tej pory dystrybutory zostały przerobione na bezpłatne.

Prezes Krosno Glass SA, Paweł Szymański przejął wszystkie akcje krośnieńskiej huty od funduszu Coast2Coast. Transakcja została sfinalizowana na początku lutego. Paweł Szymański zarządzał spółką od ponad dwóch lat. Zamierza kontynuować strategię jej rozwoju na lata 2018-2023.

Dwa nielegalne urządzenia wykryte w pojazdach należących do tego samego przewoźnika podczas rutynowej kontroli przeprowadzonej przez podkarpackich inspektorów z krośnieńskiego oddziału ITD. Tym razem podkarpaccy inspektorzy stwierdzili obecność urządzenia zakłócającego prawidłową pracę tachografu uruchomianego za pomocą pendrive USB.

Strona 1 z 202
 

Partnerzy portalu: