METRIC

Pozostałe informacje

Nadal będziemy mogli się cieszyć I ligą kobiet! To dzięki środowej wygranej siatakrek KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSIR z NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki. Krośnianki pokonały przeciwniczki 3:0!

Policjanci podsumowali luty na drogach

środa, 22 marzec 2017 12:15

Policjanci z krośnieńskiego Wydziału Ruchu Drogowego podsumowali swoją pracę i sporządzili statystyki w związku ze zdarzeniami, do których doszło w minionym miesiącu na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego.

W niedzielę 26 marca br., na terenie gminy Rymanów i Iwonicz-Zdrój odbędzie się impreza Automobilklubu Małopolskiego w Krośnie pn. Konkursowa Jazda Samochodem ”Rymanowskie Wiatraki”. Na czas realizacji rajdu, niektóre drogi zostaną całkowicie wyłączone z ruchu. Utrudnień można spodziewać się miedzy godziną 8 a 17.

Eksperymenty, pokazy naukowe i możliwość bliskiego spotkania z różnymi technologiami. We wtorek i środę  w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii ZSP Nr 3 "Mechanik" odbywa się V Krośnieński Festiwal Nauki i Techniki. Zapraszamy do galerii zdjęć Kuby Jastrzębskiego, naszego reportera i absolwenta "Mechanika".

Już po raz piąty uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jedliczu organizują koncert charytatywny, który odbędzie się 9 kwietnia 2017 roku, o godz. 1700, na scenie ORLEN POŁUDNIE w Jedliczu.

KROSNO i POWIAT: Czwartkowa akcja "Pasy"

piątek, 17 marzec 2017 15:52

Na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego odbywała się w czwartek (16.03) akcja „Pasy”. Tego typu wzmożone działania prowadzone są cyklicznie przez funkcjonariuszy. Policjanci kontrolowali czy kierowcy i pasażerowie przestrzegają obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy oraz czy dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach ochronnych.

Już w najbliższy piątek (24 marca 2017r.) w Kampusie Techniczno-Sportowym PWSZ w Krośnie, przy ul. Wyspiańskiego 20, odbędą się IV Targi Zatrudnienia i Edukacji, konferencja "Kompetencje inżynierskie a ich absorpcja na rynku pracy" oraz Akademickie Dni Nauki w PWSZ w Krośnie.

Rzeszowska grupa lokalna stowarzyszenia Amnesty International zaprasza 23 marca na otwarte warsztaty poświęcone tematyce mediów, migracji i mowy nienawiści w Sali Senackiej Uniwersytetu Rzeszowskiego na al.Rejtana 16C (budynek A1), które odbywać się będą od godz. 10 do 20.

Strona 1 z 85