Pozostałe informacje

WAMPIRIADA: Krew leje się strumieniami!

czwartek, 23 luty 2017 12:45

Jeszcze w piątek (24.02) potrwa WAMPIRIADA czyli akcja krwiodawstwa, która organizowana jest przez studentów PWSZ Krosno.

Rozpoczyna się rozbudowa ul. Zielonej. Prace na odcinku prawie 2 km będą trwać ponad rok, dlatego już teraz informujemy o tym, że będą pojawiać się utrudnienia w ruchu.

Team Rotor Krosno tworzą przede wszystkim studenci z PWSZ oraz wykładowcy. Drużyna ze swoim pojazdem debiutowała na zawodach w zeszłym roku.

Od 20-26 lutego obchodzony jest Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W krośnieńskiej Prokuraturze będzie wyznaczony specjalny dyżur gdzie udzielane będą informacje i porady.

Seniorskie zespoły siatkarzy i siatkarzy Karpat Krosno kończący się weekend zaliczą do udanych. Oba zespoły wygrały. 

Pomoc dla Maćka Huczwy!

niedziela, 19 luty 2017 17:29

Maciek Huczwa urodził się w czerwcu 2009 roku i od pierwszych chwil życia rozpoczął walkę o zdrowie i życie. Dziś jest uśmiechniętym dużym chłopcem, jednak walka trwa nadal a codzienność Maćka daleka jest od beztroskiego dzieciństwa.

Była przecięta wstęga, był tort i podziękowania. Ale przede wszystkim były talenty. W Pałacu Polanka oficjalnie otwarto Akademię Talentów Krosno.

Pod hasłem "Pełna miska dla krośnieńskiego zwierzaka" w krośnieńskich szkołach rozpoczęła się wyjątkowa zbiórka karmy dla zwierząt. Organizatorem akcji jest portal KrosnoCity.pl, firma AutoSzyby Servis Krosno oraz OTOZ Animals Krosno.

Strona 1 z 81