Pozostałe informacje

Za nami trzeci sezon zmagań w Vivaldi Krosball - ligi piłkarskie. Ostatnimi niewiadomymi w wiosennych propozycjach były rozstrzygnięcia w Lidze 35+. Mistrza poznaliśmy już tydzień wcześniej, ale ciągle pozostawała nierozstrzygnięta walka o podium i niższe lokaty. Zapraszamy do krótkiego podsumowania piątkowej rywalizacji z udziałem popularnych oldbojów.

Balony nad Krosnem: PROGRAM IMPREZY

piątek, 19 kwiecień 2019 15:57

Już za niecały miesiąc odbędzie się jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w naszym województwie - XX Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe - Balonowy Puchar Polski. Przedstawiamy szczegółowy program imprezy.

3 maja o godzinie 19:00 w Browarze Dukla odbędzie się czwarta, fantastyczna impreza w ramach cyklu promującego Beskid Niski i jego walory turystyczne, oraz propagującego szlak kulinarny historycznych receptur na pograniczu polsko-słowackim.

KROSNO: Eliminacje Srebrnego Kasku [FOTO]

czwartek, 18 kwiecień 2019 09:18

Zwycięstwem Patryka Rolnickiego zakończył się turniej eliminacyjny Srebrnego Kasku na torze w Krośnie. Zawodnik MRGARDEN GKM Grudziądz startujący także w Wilkach Krosno na zasadzie gościa wtorkowe zawody zakończył z kompletem 15 punktów. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart, a trzeci był Patryk Wojdyło. Awans do finału wywalczył także Michał Gruchalski, a Michał Curzytek będzie zawodnikiem rezerwowym w finale.

Muzyka, motoryzacja, taniec, klimat – to główne wyznaczniki nietuzinkowego wydarzenia, jakim jest DaFreakz Meet’19. Już w ostatni weekend kwietnia, czyli 27-28 po raz drugi w G2A Arena będzie można zobaczyć największą eskpozycję stuningowanych aut w regionie.

POLECAMY: Koncert Tańca „Na pograniczu”

środa, 17 kwiecień 2019 08:43

Policealne Studium Animatorów Kultury w Krośnie co roku włącza się w organizowane przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza Krośnieńskie Dni Tańca. 24 kwietnia 2019 r. o godz. 18.00 na scenie RCKP zaprezentuje Koncert Tańca „Na pograniczu”.

W minionym tygodniu rozegrano powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Rywalizująca w nich młodzież wykazała się umiejętnością precyzyjnej jazdy samochodem, znajomością przepisów prawa oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. W wojewódzkim finale turnieju znaleźli się uczniowie z Iwonicza oraz przedstawiciele krośnieńskiego „Mechanika”.

Kilkaset osób uczestniczyło w charytatywnym koncercie "Gramy i śpiewamy dla Patryka", który odbył się w Niedzielę Palmową w sali widowiskowej Orlen Południe w Jedliczu.

Strona 1 z 211
 

Partnerzy portalu: