Pozostałe informacje

Zdarzenie miało miejsce po południu 26 czerwca (poniedziałek) na ulicy Słonecznej w Krośnie.

Krosno monitoruje stan powietrza

wtorek, 27 czerwiec 2017 11:29

Jeśli chodzi o monitoring stanu powietrza nie tylko w Krośnie, ale i w całej Polsce, największy problem stanowi niedostateczna liczba stacji pomiarowych. W ostatnim czasie Krosno zakupiło sensory, mające na celu monitorowanie stanu powietrza w stanie rzeczywistym.

W dniu 18 czerwca 2017 roku "Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie" prowadziło akcje znakowania rowerów w czasie Pikniku rodzinnego połączonego z II Rajdem rodzinnym „Rowerem po Zdrowie".

Dusty Jam to projekt muzyków sesyjnych, który powstał z inicjatywy Pawła Nikody i Sebastiana Moskala - chłopaków z Krosna. Wspólna wizja dała początek nowym pomysłom oraz zapoczątkowała świeży powiew twórczości. Posłuchajcie ich - my jesteśmy pod wrażeniem!

Podczas X Edycji Ogólnopolskiego Programu Polskiego Czerwonego Krzyża  z Grupą Muszkieterów pod hasłem: „ ZBIERAMY KREW DLA POLSKI”, w piątek przed sklepem Intermarche w Krośnie pojawił się krwiobus.

W sobotę (24.06) na parkingu przy ulicy Legionów odbył się "MotoFestival Krosno 2k17". Wśród atrakcji motoryzacyjnych odbyła się zbiórka pluszaków "Misie Na Ratunek" dla dzieci poszkodowanych w wypadkach oraz pokaz ratownictwa technicznego i ratownictwa chemicznego przeprowadzony przez strażaków z JRG Krosno. Pokazy w ramach kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo" poprowadził st. kpt. Piotr Szydło z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego KM PSP Krosno. Na festiwalu pojawili się również studenci PWSZ Krosno z dwóch kół naukowych: Rotor oraz Honorowych Dawców Krwi i Potencjalnych Dawców Szpiku. Głównym organizatorem było Stowarzyszenie Nocna Jazda Samochodem Bez Celu Krosno. Zapraszamy na fotorelację.

W sobotę 24 czerwca 2017 w ramach Międzynarodowego Spotkania Pojazdów Historycznych w  Bieczu odbył się pokaz zabytkowych samochodów z okresu przedwojennego i powojennego. Na pięknym bieckim rynku około 60 załóg rywalizowało w Konkursie Elegancji pojazdów oraz załóg. Zapraszamy na fotorelację Lidii Lipki.

Aeroklub Podkarpacki - Szkoła Lotnicza organizuje Dni Otwarte. 1 - 2 lipca na krośnieńskim lotnisku zaplanowano wiele atrakcji.

Strona 1 z 104

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

WYDARZENIA NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

baner fenix

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

ratujemy dajemy

FACEBOOK

 

INSTAGRAM