ORANGE VIVO
 

Pozostałe informacje

II Bieg św. Jana z Dukli już 7 lipca

czwartek, 19 kwiecień 2018 15:10

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli po raz drugi organizuje Bieg św. Jana z Dukli. Weź w nim udział. Trasy są przygotowane dla każdej osoby niezależnie od tego czy biegasz codziennie czy też nie.

Jak co roku w Poznaniu odbywają się Targi Motoryzacyjne Motor Show. Do tradycji należy też, że właśnie wtedy uczniowie szkół średnich samochodowych z całej Polski mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie - popularnej Naftówce, zakończyła się kolejna edycja zajęć w ramach Podkarpackiej Młodzieżowej Akademia Prawa i Bezpieczeństwa prowadzona przez nauczycieli akademickich z Wyższej Szkoły Prawa i Administracji Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Bezpłatne kursy języka rosyjskiego w Krośnie

poniedziałek, 16 kwiecień 2018 22:15

Podkarpacki Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy POLSKA-Wschód wspólnie z Centrum Językowym Cosmopolitan w Krośnie przystępuje do organizacji bezpłatnych kursów języka rosyjskiego. Kursy prowadzone będą przez wykwalifikowanych nauczycieli pracujących w Centrum Językowym. Materiały niezbędne do prowadzenia kursu zapewnione zostały przez Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie.

Pojedynek polskich Arcymistrzów Szachowych plasujących się w czołówce światowej, wykłady, prezentacje, turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych – to wszystko i jeszcze więcej 25 kwietnia w G2A Arena w Jasionce podczas Kongresu Edukacyjnego: IT i szachy.

Polecamy wydarzenia: 16-22 kwietnia

niedziela, 15 kwiecień 2018 14:17

Przedstawiamy wybrane przez nas wydarzenia przyszłego tygodnia. Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie znalazło się w naszym zestawieniu - skontaktuj się z nami.

Drużyny Beniaminek Girls U-8 i U-10 wygrywają Finał Wojewódzki turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"!

"A[u]kcja Trzy Serca" to charytatywny projekt organizowany przez studentów - członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief. Polega on na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez osoby znane społeczeństwu powszechnie ze świata muzyki, filmu, sportu, polityki, telewizji, biznesu na rzecz chorego dziecka.

Strona 1 z 150