Nowa przestrzeń treningowa w Eurogym

fot. Eurogym fot. Eurogym

Od minionej soboty (29 października) Klub Eurogym w Krośnie otworzył nową, niebanalną przestrzeń treningową. Nowoczesność, industrial, najlepsze sprzęty, wszystko w jednym miejscu.

Prace adaptacyjne nowego pomieszczenia zakończyły się już jakiś czas temu, jednak przestrzeń czekała jeszcze na najwyższej klasy wyposażenie, które sukcesywnie napływało.

Co powstanie w nowej salce trzymane było w małej tajemnicy, chcieliśmy sprawić niespodziankę naszym Klubowiczom - mówi Krzysztof Skiba menadżer klubu i dodaje - Wraz z powiększeniem przestrzeni treningowej i wprowadzeniem systemu lin TRX, nasza oferta zajęć grupowych fitness stanie się jeszcze bardziej różnorodna i komfortowa dla Klubowicza.

Aranżacja wnętrza sali w stylu industrialnym, który charakteryzuje się surowością wykorzystanych materiałów takich jak cegła, szkło, metal i stonowaną kolorystyką, inspiruje do minimalizmu, poszukiwaniu spokoju, poczucia że osiąganie naszych własnych celów jest czymś naturalnym. Nowa przestrzeń treningowa ma 52m2.

Przypominamy o promocji, jaką przygotował Eurogym dla służb mundurowych na prośbę naszego portalu. Policjanci, strażacy, wojskowi i wszyscy inni pracujący na co dzień w służbach zapłacą za karnet miesięczny 79 zł.

Klub Eurogym od założenia portalu Krosno112.pl jest naszym partnerem i wspiera nas w wielu działaniach i akcjach charytatywnych.

red, Eurogym | fot. Eurogym