Utrudnienia na drodze Rogi - Lubatówka - Lubatowa

fot. Pixabay fot. Pixabay

W związku z prowadzonym remontem drogi w miejscowościach Rogi, Lubatówka i Lubatowa w najbliższych dniach należy spodziewać się utrudnień.

Starostwo Powiatowe w Krośnie informuje, iż z uwagi na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa frontu robót oraz użytkowników drogi, w dniach od  3 listopada do 4 listopada 2016 r.  wyłączony będzie z ruchu odcinek drogi powiatowej nr 2001R Rogi – Lubatówka - Lubatowa.

Objazd do Krosna możliwy będzie od Lubatowej przez Równe. Prace będą trwać w godz. od 8:00 do 17:00. Miejsca prowadzonych robót zostaną odpowiednio oznakowane a osoby odpowiedzialne będą kierować ruchem.

Remont realizowany jest w ramach inwestycji: „Przebudowa dróg powiatowych: nr 2001R Rogi – Lubatówka – Lubatowa, nr 1999R Dukla – Lubatowa, nr 2000R Równe – Lubatówka wraz z budową chodników i odcinkowym wzmocnieniem nawierzchni w m. Rogi, Lubatówka, Lubatowa, Cergowa, Jasionka, Równe”.

red., Powiat Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.