.

II Karnawałowy Bal Sympatyków Sportu - zaproszenie

fot. pixabay.com fot. pixabay.com

Zarządu Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki KARPATY Krosno w dniu 04.02.2017r. (sobota) organizuje II Karnawałowy Bal Sympatyków Sportu.

Zachęceni pozytywnymi i entuzjastycznymi opiniami uczestników pierwszej edycji tej imprezy w tym roku również KSS KARPATY Krosno podejmuje się organizacji wydarzenia, które ma na celu zarówno dobrą zabawę, jak i integrację szeroko rozumianego krośnieńskiego środowiska sportowego. Zaproszenie do uczestnictwa w Balu Sympatyków Sportu kierowane jest zarówno do aktywnych sporowców, działaczy ale również do wszystkich osób, którym idee sportowej walki są bliskie sercu. W ubiegłym roku na imprezie bawiło się ponad 100 osób pochodzących z różnych środowisk i sympatyzujących z różnymi rodzajami aktywności fizycznej.

Zabawa odbędzie się na Sali Marmurowej w Zespole Krytych Pływalni przy ulicy Sportowej w Krośnie. Koszt uczestnictwa: 90 zł od osoby. W ramach opłaty dostajemy:
- 3 ciepłe posiłki,
- zimną płytę,
- napoje zimne i gorące,
- ciasto.

Katering zapewnia Restauracja ElWit. Zabawę poprowadzi DJ Lenzo.

Motywem przewodnim Balu jest sport, jednakże równie gorąco i serdecznie będą widziani wszyscy, którzy chcieliby spędzić sobotni wieczór karnawałowy w miłej atmosferze, wśród radosnych, otwartych i życzliwych osób "szalejąc" na parkiecie przy świetnej muzyce do białego rana i posilając się fantastycznym jedzeniem.

Bilety wstępu nabyć można w kasie basenu w Krośnie przy ulicy Wojska Polskiego – zapisy trwają do dnia 31 stycznia 2017r.

Szczegółowe informacje oraz zapisy prowadzi Pan Marcin Niepokój, tel. 692-220-111.

red., Karpaty Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze