II Karnawałowy Bal Sympatyków Sportu - zaproszenie

fot. pixabay.com fot. pixabay.com

Zarządu Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki KARPATY Krosno w dniu 04.02.2017r. (sobota) organizuje II Karnawałowy Bal Sympatyków Sportu.

Zachęceni pozytywnymi i entuzjastycznymi opiniami uczestników pierwszej edycji tej imprezy w tym roku również KSS KARPATY Krosno podejmuje się organizacji wydarzenia, które ma na celu zarówno dobrą zabawę, jak i integrację szeroko rozumianego krośnieńskiego środowiska sportowego. Zaproszenie do uczestnictwa w Balu Sympatyków Sportu kierowane jest zarówno do aktywnych sporowców, działaczy ale również do wszystkich osób, którym idee sportowej walki są bliskie sercu. W ubiegłym roku na imprezie bawiło się ponad 100 osób pochodzących z różnych środowisk i sympatyzujących z różnymi rodzajami aktywności fizycznej.

Zabawa odbędzie się na Sali Marmurowej w Zespole Krytych Pływalni przy ulicy Sportowej w Krośnie. Koszt uczestnictwa: 90 zł od osoby. W ramach opłaty dostajemy:
- 3 ciepłe posiłki,
- zimną płytę,
- napoje zimne i gorące,
- ciasto.

Katering zapewnia Restauracja ElWit. Zabawę poprowadzi DJ Lenzo.

Motywem przewodnim Balu jest sport, jednakże równie gorąco i serdecznie będą widziani wszyscy, którzy chcieliby spędzić sobotni wieczór karnawałowy w miłej atmosferze, wśród radosnych, otwartych i życzliwych osób "szalejąc" na parkiecie przy świetnej muzyce do białego rana i posilając się fantastycznym jedzeniem.

Bilety wstępu nabyć można w kasie basenu w Krośnie przy ulicy Wojska Polskiego – zapisy trwają do dnia 31 stycznia 2017r.

Szczegółowe informacje oraz zapisy prowadzi Pan Marcin Niepokój, tel. 692-220-111.

red., Karpaty Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A