W Krośnie szlifują talenty. Oficjalnie otwarto Akademię

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Była przecięta wstęga, był tort i podziękowania. Ale przede wszystkim były talenty. W Pałacu Polanka oficjalnie otwarto Akademię Talentów Krosno.

Krośnieńska Akademia Talentów działa od stycznia 2017. W bardzo krótkim czasie skupiła w swoich szeregach sporą grupę osób, które pragną rozwijać swoje talenty głównie w dziedzinie tańca i śpiewu.

W czwartek (17.02.2017) w Pałacu Polanka w Krośnie, gdzie odbywają się zajęcia Akademii odbyło się jej oficjalne otwarcie. Założycielki Akademii podziękowały wszystkim osobom, które wspierają rozwój Akademii Talentów wręczając im symboliczne szklane serca.

Kameralna sala pałacowa nadała wydarzeniu odpowiedni klimat i rangę. Uczestnicy kształcący się w Akademii przygotowali wspaniały program.

Był śpiew, kabaret, elementy tańca. Poziom artystyczny był wyjątkowo wysoki, lecz to co najbardziej rzucało się w oczy to pasja, iskra w oku i zaangażowanie młodych ludzi w tworzenie "czegoś wyjątkowego".

Na koniec był tort i lampiony szczęścia, śmiech i mnóstwo dumy rodziców i trenerów.

W swojej krótkiej działalności oprócz zajęć z tańca i śpiewu, Akademia Talentów Krosno zorganizowała Ferie z Akademią Talentów w ramach których uczestnicy tworzyli własnoręczne słodycze, brali udział w warsztatach kulinarnych i plastycznych. Na najbliższą sobotę (18.02.17) w Pałacu Polanka  zaplanowano warsztaty mydlarskie, podczas których każdy wykona swoje własne mydełko, dobierze olejki zapachowe, zioła oraz kwiaty.

Spektrum działania Akademii jest więc bardzo szerokie. Szczegółów warto szukać na stronie internetowej www.akademiatalentowkrosno.pl oraz na profilu w portalu społecznościowym.

red. | fot. Krosno112.pl

 

 

Partnerzy portalu: