.

KROSNO: Ruszyły prace remontowe dróg

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

Ustabilizowanie się pogody pozwoliło na rozpoczęcie najpilniejszych prac remontowych na drogach miejskich. W pierwszej kolejności łatane są dziury na drogach o największym nasileniu ruchu, na ulicach po których odbywa się komunikacja publiczna, pasażerska, a także w miejscach gdzie ubytki zagrażają w sposób szczególny bezpieczeństwu kierowców i pieszych. Prace prowadzą jednocześnie trzy brygady remontowe. Remonty wykonywane są masą asfaltową na gorąco.

Wykonano już roboty remontowe na ul. Szopena, Wieniawskiego, Wojska Polskiego, częściowo na ul. Sikorskiego, a także na ul. Żwirki i Wigury, w okolicach łącznika ul. Składowej z ul. Lelewela oraz na ulicach Batorego i Kisielewskiego (Osiedla Traugutta). Przywrócono przejezdność na ul. Jasnej i poprawiono stan nawierzchni na ulicach: Krakowskiej (część), Sportowej i Leśnej.

Trwają prace na ul. Staszica, Wyszyńskiego i Suchodolskiej.
W następnej kolejności remontowane będą ulice: Piłsudskiego, Kolejowa, Pużaka, Okulickiego, Naftowa, Grunwaldzka. Roboty remontowe będą też prowadzone na terenie całej Dzielnicy Suchodół w tym i na ul. Polnej. Równolegle remontowane będą ulice: Wyspiańskiego, Klonowa i Długa oraz drogi na terenie Dzielnicy Polanka.

Właściwie wszystkie drogi o nawierzchni bitumicznej, które wymagają naprawy, zostaną objęte remontami bieżącymi. Przebieg robót będzie przede wszystkim uzależniony od warunków atmosferycznych.

UM Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

BRUNCH 25 03

mechanik 2018

LAKAR right

BANER

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze