Nikt nie jest doskonały - do wygrania 2 bilety na spektakl!

fot. aa44 fot. aa44

"Nikt nie jest doskonały" Simona Williamsa  to komedia na czasie, którą powinien obejrzeć każdy od nastolatka po dziadka! Mamy dwa podwójne bilety na spektakl w RCKP, w Krośnie. Sprawdź jak je zdobyć!

Spektakl "Nikt nie jest doskonały" opowiada historię pewnej rodziny, która zostaje uwikłana w komiczny splot wydarzeń. Sukces z  wysoką nagrodą w tle podkręcają wyobraźnię bohaterów, a ich zróżnicowane temperamenty i podejście do życia są przyczynkiem dla wielu przekomicznych sytuacji i zabawnych dialogów. Spektakl odbędzie się 16 maja w Krośnieńskim RCKP o godz. 18.00.

Plejada znanych i lubianych aktorów zapewnią dwie godziny relaksującej zabawy,  poprawią nastrój, ale też sprowokują do refleksji na temat naszych wzajemnych relacji, które chociaż niedoskonałe bronią się, gdy zbudowane są na miłości i szacunku. Świetna, zabawna komedia sprawi widzom dużo relaksu i przyjemnej refleksji.

Dla czytelników Krosno112.pl przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Aby je zdobyć, wyślijcie nam na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zdjęcie*, które najlepiej oddaje hasło: "nikt nie jest doskonały". Autorów najciekawszych fotografii nagrodzimy biletami. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 27 kwietnia do godz. 23:59.

"Nikt nie jest doskonały"
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Krosno, ul. Kolejowa 1
16 maja, godzina 18.00

Bilety do nabycia na kupbilecik.pl

Obsada:
MARTA CHODOROWSKA/ MAGDALENA WALIGÓRSKA -LISIECKA w roli pięknej Harriet Copeland
WOJCIECH BŁACH/JACEK ROZENEK to uroczy, statystycznie nieśmiały Leonard
MICHALINA SOSNA/MARTA CHODOROWSKA  w roli żywiołowej nastolatki  Dee Dee
ZDZISŁAW WARDEJN/WOJCIECH DURIASZ to niesforny i zabawny Dziadek Gus

Twórcy spektaklu:
Autor: Simon Williams
Reżyseria: Piotr Dąbrowski
Współpraca reżyserska: Zdzisław Wardejn
Scenografia: Justyna Joniec
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Przekład: Elżbieta Woźniak

* wysyłając do nas zdjęcie potwierdzasz, że jest ono Twojego autorstwa lub masz do niego pełne prawa. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za złamanie tej zasady.

red., aa44

 

Partnerzy portalu: