43. Bieszczadzki Wyścig Górski za nami

fot. Dariusz Błażejowski - Krosno112.pl fot. Dariusz Błażejowski - Krosno112.pl

Bardzo udanie dla zespołu Revline Racing Team zakończył się 43. Bieszczadzki Wyścig Górski – pierwsza i druga runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Reprezentujący barwy zespołu Marcin Wilusz ukończył sobotnie i niedzielne zawody odpowiednio na drugiej i pierwszej pozycji w klasie A/PL-Clio i wyjechał z Załuża jako współlider rywalizacji w tej kategorii. Na miejscu był nasz fotoreporter Darek Błażejowski.

Marcin Wilusz z sukcesem na mecie Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego

Marcin Wilusz: To był dla naszego zespołu naprawdę udany wyścigowy weekend. Drugie i pierwsze miejsce w klasie A/PL-Clio to świetne rozpoczęcie sezonu i bardzo dobre rozpoczęcie nowego sezonu. Poza drobnym problemem ze wspomaganiem kierownicy podczas sobotnich podjazdów treningowych przejechaliśmy cały weekend bez awarii i mogłem się skupiać jedynie na doborze opon i jak najszybszej jeździe. Rywalizacja w klasie była bardzo zacięta i mam nadzieję, że podobała się kibicom. Jak zwykle do Załuża zjechało się bardzo wielu fanów motorsportu, którym bardzo dziękuję za wsparcie oraz za to, że przed przyjazdem w Góry Słonne nie przestraszyła ich nawet kapryśna pogoda. Przed nami półtora miesiąca przerwy i pod koniec czerwca spotkamy się w Magurze Małastowskiej, na trasie, która należy to moich ulubionych.

Bez tytułu

KLIKNIJ aby obejrzeć film

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok - Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.

Łukasz Krasowski na podium w debiucie w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski

Lista zgłoszeń inauguracji sezonu GSMP 2017 liczyła setkę zawodników, a swój debiut w wyścigach górskich zaliczył w Górach Słonnych reprezentant Automobilklubu Małopolskiego – Łukasz Krasowski, który startował w nowo utworzonej klasie A/PL-Clio.

Łukasz Krasowski: Za mną pierwszy wyścigowy weekend w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Przyjeżdżając do Załuża czułem się nieco onieśmielony rolą debiutanta w tak mocnej i licznej grupie startujących zawodników, ale jednocześnie czułem ogromną radość, że udało się zrealizować cel, o którym marzyłem od lat. Sobotnia część zawodów przywitała nas mokrą nawierzchnią i bardzo zmienną pogodą, na przemian słoneczną i deszczową. Wybór odpowiednich opon był loterią. Mimo tego od samego początku udawało mi się zbliżać czasowo do rywali w klasie i coraz lepiej poznawać charakterystykę trasy. Do podium w A/PL-Clio zabrakło bardzo niewiele, więc plan na niedzielę zakładał „podgryzanie” konkurentów w „Cliówkach” i udało się to zrealizować w stu procentach. Różnice czasowe w klasie były bardzo małe, a dodatkowo bardzo cieszy mnie wygrana na drugim podjeździe treningowym. Ostatecznie niedzielną część 43. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego ukończyłem na podium w klasie i już z debiutanckiego weekendu w GSMP udało mi się wyjechać z pucharem. Tak udany start nie byłby jednak możliwy bez pomocy moich sponsorów i całego zespołu, który swoją ciężką pracą umożliwił mi skupienie się tylko i wyłącznie na walce z czasem. Wszystkim bez wyjątku serdecznie dziękuję i już nie mogę się doczekać, aż wspólnie zmierzymy się z trasą wyścigu w Magurze Małastowskiej.

Starty Łukasza Krasowskiego w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski wspierają: GLOB CARS – Autoryzowany Dealer i Serwis marek Opel i Ford, Serwis blacharsko – lakierniczy oraz Stacja Kontroli Pojazdów; Firma Ogrodnicza GARDENA www.gardenaogrody.pl; dystrybutor lakierów marki PPG; RACE CAGES – producent samochodowych klatek bezpieczeństwa oraz Racing Shop. Za obsługę techniczną samochodu odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawują TVP3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl.

Szczegółowe wyniki opublikowano na stronie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski: www.gsmp.pl 

red. | fot. blazejowskifoto.com

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze