43. Bieszczadzki Wyścig Górski za nami

fot. Dariusz Błażejowski - Krosno112.pl fot. Dariusz Błażejowski - Krosno112.pl

Bardzo udanie dla zespołu Revline Racing Team zakończył się 43. Bieszczadzki Wyścig Górski – pierwsza i druga runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Reprezentujący barwy zespołu Marcin Wilusz ukończył sobotnie i niedzielne zawody odpowiednio na drugiej i pierwszej pozycji w klasie A/PL-Clio i wyjechał z Załuża jako współlider rywalizacji w tej kategorii. Na miejscu był nasz fotoreporter Darek Błażejowski.

Marcin Wilusz z sukcesem na mecie Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego

Marcin Wilusz: To był dla naszego zespołu naprawdę udany wyścigowy weekend. Drugie i pierwsze miejsce w klasie A/PL-Clio to świetne rozpoczęcie sezonu i bardzo dobre rozpoczęcie nowego sezonu. Poza drobnym problemem ze wspomaganiem kierownicy podczas sobotnich podjazdów treningowych przejechaliśmy cały weekend bez awarii i mogłem się skupiać jedynie na doborze opon i jak najszybszej jeździe. Rywalizacja w klasie była bardzo zacięta i mam nadzieję, że podobała się kibicom. Jak zwykle do Załuża zjechało się bardzo wielu fanów motorsportu, którym bardzo dziękuję za wsparcie oraz za to, że przed przyjazdem w Góry Słonne nie przestraszyła ich nawet kapryśna pogoda. Przed nami półtora miesiąca przerwy i pod koniec czerwca spotkamy się w Magurze Małastowskiej, na trasie, która należy to moich ulubionych.

Bez tytułu

KLIKNIJ aby obejrzeć film

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok - Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.

Łukasz Krasowski na podium w debiucie w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski

Lista zgłoszeń inauguracji sezonu GSMP 2017 liczyła setkę zawodników, a swój debiut w wyścigach górskich zaliczył w Górach Słonnych reprezentant Automobilklubu Małopolskiego – Łukasz Krasowski, który startował w nowo utworzonej klasie A/PL-Clio.

Łukasz Krasowski: Za mną pierwszy wyścigowy weekend w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Przyjeżdżając do Załuża czułem się nieco onieśmielony rolą debiutanta w tak mocnej i licznej grupie startujących zawodników, ale jednocześnie czułem ogromną radość, że udało się zrealizować cel, o którym marzyłem od lat. Sobotnia część zawodów przywitała nas mokrą nawierzchnią i bardzo zmienną pogodą, na przemian słoneczną i deszczową. Wybór odpowiednich opon był loterią. Mimo tego od samego początku udawało mi się zbliżać czasowo do rywali w klasie i coraz lepiej poznawać charakterystykę trasy. Do podium w A/PL-Clio zabrakło bardzo niewiele, więc plan na niedzielę zakładał „podgryzanie” konkurentów w „Cliówkach” i udało się to zrealizować w stu procentach. Różnice czasowe w klasie były bardzo małe, a dodatkowo bardzo cieszy mnie wygrana na drugim podjeździe treningowym. Ostatecznie niedzielną część 43. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego ukończyłem na podium w klasie i już z debiutanckiego weekendu w GSMP udało mi się wyjechać z pucharem. Tak udany start nie byłby jednak możliwy bez pomocy moich sponsorów i całego zespołu, który swoją ciężką pracą umożliwił mi skupienie się tylko i wyłącznie na walce z czasem. Wszystkim bez wyjątku serdecznie dziękuję i już nie mogę się doczekać, aż wspólnie zmierzymy się z trasą wyścigu w Magurze Małastowskiej.

Starty Łukasza Krasowskiego w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski wspierają: GLOB CARS – Autoryzowany Dealer i Serwis marek Opel i Ford, Serwis blacharsko – lakierniczy oraz Stacja Kontroli Pojazdów; Firma Ogrodnicza GARDENA www.gardenaogrody.pl; dystrybutor lakierów marki PPG; RACE CAGES – producent samochodowych klatek bezpieczeństwa oraz Racing Shop. Za obsługę techniczną samochodu odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawują TVP3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl.

Szczegółowe wyniki opublikowano na stronie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski: www.gsmp.pl 

red. | fot. blazejowskifoto.com

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

gorąca linia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

WYDARZENIA NOWE
PATRONAT KROSNO112

120 LAT

RATUJEMY DAJEMY

MISIE

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

19244089 2002889299958426 1369936045 n

gmina chorkówka

gmina dukla

gmina iwonicz zdr

gmina jedlicze

gmina korczyna

miasto krosno

gmina krościenko

gmina miejsce piast

gmina rymanów

gmina wojaszówka

powiat krośnieński

FACEBOOK

 

INSTAGRAM

Wasze komentarze