.

Międzynarodowy Festiwal Młodzieży

fot. PWSZ Krosno fot. PWSZ Krosno

Jednym z punktów krośnieńskich Juwenaliów będzie Międzynarodowy Festiwal Młodzieży. Odbędzie się w piątek, 19 maja.

W trakcie Międzynarodowego Festiwalu Młodzieży PWSZ w Krośnie przygotowuje wiele atrakcji, zaś najważniejszą częścią festiwalu są występy zaproszonych zagranicznych grup w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Grupy zachwycają swoimi talentami wokalnymi, choreograficznymi, zdolnościami sportowymi i akrobatycznymi. Występy mają różny charakter: ludowy, narodowy, nowoczesny. W występach nie brakuje folkloru, nowoczesnego brzmienia, pięknych głosów, skomplikowanych układów tanecznych i pokazów mistrzowskich talentów.

W każdej edycji Międzynarodowego Festiwalu Młodzieży występuje około 100 artystów, gromadzi on łącznie około 2000 osób, w tym: studentów i pracowników krośnieńskiej uczelni, mieszkańców Krosna i okolic, młodzież szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów oraz szkół podstawowych i przedszkoli.

Wydarzenie jest wspaniałą inicjatywą ze strony PWSZ. Jesteśmy pewni, że w tym roku będzie równie miło i zaskakująco, jak w poprzednich latach. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.

red, PWSZ

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze