Międzynarodowy Festiwal Młodzieży

fot. PWSZ Krosno fot. PWSZ Krosno

Jednym z punktów krośnieńskich Juwenaliów będzie Międzynarodowy Festiwal Młodzieży. Odbędzie się w piątek, 19 maja.

W trakcie Międzynarodowego Festiwalu Młodzieży PWSZ w Krośnie przygotowuje wiele atrakcji, zaś najważniejszą częścią festiwalu są występy zaproszonych zagranicznych grup w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Grupy zachwycają swoimi talentami wokalnymi, choreograficznymi, zdolnościami sportowymi i akrobatycznymi. Występy mają różny charakter: ludowy, narodowy, nowoczesny. W występach nie brakuje folkloru, nowoczesnego brzmienia, pięknych głosów, skomplikowanych układów tanecznych i pokazów mistrzowskich talentów.

W każdej edycji Międzynarodowego Festiwalu Młodzieży występuje około 100 artystów, gromadzi on łącznie około 2000 osób, w tym: studentów i pracowników krośnieńskiej uczelni, mieszkańców Krosna i okolic, młodzież szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów oraz szkół podstawowych i przedszkoli.

Wydarzenie jest wspaniałą inicjatywą ze strony PWSZ. Jesteśmy pewni, że w tym roku będzie równie miło i zaskakująco, jak w poprzednich latach. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.

red, PWSZ

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.