Wielkie święto rodzin - Piknik rodzinny w Krośnie

fot. Pixabay fot. Pixabay

Dzień 30 maja jest ogłoszony Dniem Rodzicielstwa Zastępczego. Święto rodzin zastępczych w Krośnie obchodzone będzie 26 maja, w Ogródku Jordanowskim. Objęliśmy imprezę patronatem medialnym i zapraszamy wszystkie rodziny w imieniu organizatorów!

Fundacja Wielkie Serce wspólnie z MOPR  w Krośnie zaprasza wszystkie rodziny, a w szczególności rodziny zastępcze z Krosna i okolic do wspólnego świętowania. W poprzednich latach impreza organizowana była pod budynkiem Starostwa Powiatowego w Krośnie. W tym roku odbędzie się w bardziej przyjaznym i zielonym miejscu. Impreza ta daje możliwość spotkania się rodzin zastępczych wraz z dziećmi z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Umożliwi także, promocję rodzicielstwa zastępczego i dotarcie z informacją o potrzebach dzieci, o wartościach rodziny, o wspólnym spędzaniu czasu do mieszkańców Krosna i okolic.

0001

Dla organizatorów, dzień ten jest świętem i zarazem tradycją. Wśród dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowane zostaną różnego rodzaju rozgrywki, gra rodzinna - "Jesteśmy po prostu rodziną". Będzie też kącik plastyczny "narysuj swoją rodzinę", w kąciku owocowym - będzie można poczęstować się owocem oraz wziąć udział w zabawach z animatorem. Zjeżdżalnie rozstawi dla uczestników pikniku Firma Vestor.

Impreza odbędzie się 26 maja 2017 w godzinach od 16.00 do 19.00.

red., fundacja wielkie serce

              

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.