.

Wielkie święto rodzin - Piknik rodzinny w Krośnie

fot. Pixabay fot. Pixabay

Dzień 30 maja jest ogłoszony Dniem Rodzicielstwa Zastępczego. Święto rodzin zastępczych w Krośnie obchodzone będzie 26 maja, w Ogródku Jordanowskim. Objęliśmy imprezę patronatem medialnym i zapraszamy wszystkie rodziny w imieniu organizatorów!

Fundacja Wielkie Serce wspólnie z MOPR  w Krośnie zaprasza wszystkie rodziny, a w szczególności rodziny zastępcze z Krosna i okolic do wspólnego świętowania. W poprzednich latach impreza organizowana była pod budynkiem Starostwa Powiatowego w Krośnie. W tym roku odbędzie się w bardziej przyjaznym i zielonym miejscu. Impreza ta daje możliwość spotkania się rodzin zastępczych wraz z dziećmi z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Umożliwi także, promocję rodzicielstwa zastępczego i dotarcie z informacją o potrzebach dzieci, o wartościach rodziny, o wspólnym spędzaniu czasu do mieszkańców Krosna i okolic.

0001

Dla organizatorów, dzień ten jest świętem i zarazem tradycją. Wśród dzieci, młodzieży i dorosłych zorganizowane zostaną różnego rodzaju rozgrywki, gra rodzinna - "Jesteśmy po prostu rodziną". Będzie też kącik plastyczny "narysuj swoją rodzinę", w kąciku owocowym - będzie można poczęstować się owocem oraz wziąć udział w zabawach z animatorem. Zjeżdżalnie rozstawi dla uczestników pikniku Firma Vestor.

Impreza odbędzie się 26 maja 2017 w godzinach od 16.00 do 19.00.

red., fundacja wielkie serce

              

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze