.

Ponad 300 osób pobiegło w V Biegu Sokoła!

red. PWSZ Krosno red. PWSZ Krosno

Ponad 300 osób pobiegło w tegorocznym Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

O godzinie 16.00. w czwartek, 18 maja, 328. zawodników przekroczyło linię startu V Biegu Sokoła. Trasa przebiegała przez urokliwe tereny wokół Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie.

Biegacze w okolicznościowych koszulkach i z numerkami startowymi na piersi pokonywali trasę. Dystans 5 km jako pierwszy, z czasem 16:41 pokonał Mirosław Pabisz – student III roku kierunku Budownictwo, broniąc Mistrzowskiego tytułu z poprzedniego roku. Zaraz za Mirkiem na mecie ukazali się kolejni studenci, pracownicy i przyjaciele PWSZ w Krośnie.

W V Biegu Sokoła zawodnicy biegli dla Michała Gomułki – Studenta I roku Produkcji i Bezpieczeństwa Żywności PWSZ w Krośnie, który już od 6 lat choruje na raka. Leczenie Michała jest bardzo kosztowne i dlatego podczas biegu studenci oraz wykładowcy kierunku Produkcja i bezpieczeństwo żywności przygotowali ciasteczka, którymi częstowali każdego kto wrzucił do skarbonki symboliczną kwotę na pomoc Michałowi.  W wyniku przeprowadzonej akcji „STAWIAMY MICHAŁA NA NOGI” zebrano 2760,30 zł. Kwota w całości zostanie przekazana Michałowi.

Okolicznościowe szklane trofea oraz upominki od sponsorów wręczali: Zastępca Prezydenta Miasta Krosna Bronisław Baran, Prorektor ds. Rozwoju prof. ndzw. dr hab. Zbigniew Barabasz, Prorektor ds. Rozwoju dr Dominik Wróbel, Dyrektor Instytutu Zdrowia i Gospodarki dr n. med. Renata Rabiasz oraz Prezes KU AZS PWSZ Krosno mgr Grzegorz Sobolewski.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ WYNIKI na stronie Organizatora. Poniżej zapraszamy do fotogalerii zdjęć.

red., PWSZ Krosno

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze