Ponad 300 osób pobiegło w V Biegu Sokoła!

red. PWSZ Krosno red. PWSZ Krosno

Ponad 300 osób pobiegło w tegorocznym Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

O godzinie 16.00. w czwartek, 18 maja, 328. zawodników przekroczyło linię startu V Biegu Sokoła. Trasa przebiegała przez urokliwe tereny wokół Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie.

Biegacze w okolicznościowych koszulkach i z numerkami startowymi na piersi pokonywali trasę. Dystans 5 km jako pierwszy, z czasem 16:41 pokonał Mirosław Pabisz – student III roku kierunku Budownictwo, broniąc Mistrzowskiego tytułu z poprzedniego roku. Zaraz za Mirkiem na mecie ukazali się kolejni studenci, pracownicy i przyjaciele PWSZ w Krośnie.

W V Biegu Sokoła zawodnicy biegli dla Michała Gomułki – Studenta I roku Produkcji i Bezpieczeństwa Żywności PWSZ w Krośnie, który już od 6 lat choruje na raka. Leczenie Michała jest bardzo kosztowne i dlatego podczas biegu studenci oraz wykładowcy kierunku Produkcja i bezpieczeństwo żywności przygotowali ciasteczka, którymi częstowali każdego kto wrzucił do skarbonki symboliczną kwotę na pomoc Michałowi.  W wyniku przeprowadzonej akcji „STAWIAMY MICHAŁA NA NOGI” zebrano 2760,30 zł. Kwota w całości zostanie przekazana Michałowi.

Okolicznościowe szklane trofea oraz upominki od sponsorów wręczali: Zastępca Prezydenta Miasta Krosna Bronisław Baran, Prorektor ds. Rozwoju prof. ndzw. dr hab. Zbigniew Barabasz, Prorektor ds. Rozwoju dr Dominik Wróbel, Dyrektor Instytutu Zdrowia i Gospodarki dr n. med. Renata Rabiasz oraz Prezes KU AZS PWSZ Krosno mgr Grzegorz Sobolewski.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ WYNIKI na stronie Organizatora. Poniżej zapraszamy do fotogalerii zdjęć.

red., PWSZ Krosno

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze