.

Revline Racing Team przed startem w Rajdzie Rzeszowiak

fot. Grzegorz Kozera fot. Grzegorz Kozera

Rozgrywany w najbliższy weekend 3. Rajd Rzeszowiak zainauguruje sezon 2017 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia, a także będzie stanowił kolejną rundę Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super KJS. Łącznie do zawodów zgłosiło się 63 załogi, a z numerem 104 pojadą Marcin Wilusz i Wojciech Witkowski, używający Renault Clio w barwach Revline Racing Team.

Marcin Wilusz: Ponieważ w tym sezonie planuję połączyć starty w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski z walką w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia, to zaledwie po niecałym tygodniu przerwy od wyścigu w Załużu, znów wsiadam za kierownicę mojego Clio. Tym razem wspólnie z Wojtkiem Witkowskim weźmiemy udział w Rajdzie Rzeszowiak i trzeba będzie się przestawić z wyścigowego na rajdowy sposób jazdy, a jest między nimi, wbrew pozorom, spora różnica. Warto docenić, że organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zadbali także o medialną stronę tych zawodów i na sobotni wieczór przygotowali widowiskowy odcinek specjalny, zlokalizowany tuż obok rzeszowskiej Galerii Nowy Świat. Start tej próby zaplanowano na godzinę 20:00 i na ten, oraz niedzielne oesy serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motorsportu!

Wojciech Witkowski: Bardzo się cieszę, że po przerwie, która trwała od ubiegłorocznego Rajdu Arłamów, znów będę miał okazję zasiąść na prawym fotelu Renault Clio Marcina i wystartować w Rajdzie Okręgowym. Mimo, jak mogłoby się wydawać, niezbyt długich odcinków specjalnych, czeka nas obu naprawdę sporo pracy. Oesy „Rzeszowiaka” przebiegają po trasach znanych z Rajdu Rzeszowskiego, który należy do najtrudniejszych w ERC, zatem przed nami kawał rajdowej przygody. Trzymajcie kciuki!

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok - Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze