SpeedLand Krosno - Drift Show Series na lotnisku

materiały Organizatora materiały Organizatora

Największa impreza motoryzacyjna w tej części Polski odbędzie się w najbliższą niedzielę (23 lipca 2017 r.) na Krośnieńskim lotnisku. SpeedLand Krosno 2017 i Drift Show Series zapowiada się widowiskowo.

Podczas zlotu organizatorzy wyznaczą strefy: Tuningu, Exotic Cars, Off Road, Classic, Strefa Dafreakz, Strefa Motocyklowa. Ponadto strefa wystawców, rodzinna i gastronomiczna. W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany nowy model pojazdu Polaris Slingshot.

Na nowym pasie startowym lotniska odbędą się zawody driftingowe Drift Show Series - obowiązkowe wydarzenie każdego pasjonata motoryzacji. Przygotowana zostanie również strefa straży pożarnej, gdzie zaprezentują się wozy pożarnicze z Równego, Rogów, Szczepańcowej, Świerzowej Polskiej i Białobrzeg.

Organizatorami wydarzenia są Drift Show Izdebki #TougeAttack, LO-STARK Stacja Demontażu Pojazdów oraz ABT Drift Division. W imieniu organizatorów zapraszamy na lotnisko 23 lipca od godziny 11.00 - 20.00. Tego w Krośnie jeszcze nie było!

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Krosno112.pl. 

Śledź wydarzenie SpeedLand Krosno 2017 / "Drift Show Series" na Facebooku (KLIKNIJ).

 red., SpeedLand Krosno

 

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.