Para odNowa - podejmij wyzwanie i przeżyj metamorfozę

fot. Para odNowa fot. Para odNowa

Po raz pierwszy w Krośnie przeprowadzony zostanie projekt Para odNowa czyli kompleksowa metamorfoza dla par, które pragną zmienić swoje życie, zadbać o zdrowie i przeżyć przygodę. Ruszyły zgłoszenia do projektu!

Organizatorzy projektu z pomocą specjalistów przeprowadzą metamorfozę wybranej pary w wieku 30-50 lat. Zmiana będzie się odbywać na trzech płaszczyznach: wewnętrznej, zewnętrznej oraz mentalnej.

Pary które są gotowe podjąć wyzwanie i pod okiem specjalistów będą pracować nad poprawą swojego zdrowia, wyglądu i rywalizować w tym zakresie z innymi parami. Spośród par które się zgłoszą organizatorzy wybiorą pięć, które zaproszą do projektu. Będą one uczestniczyć w zajęciach, a na podstawie postępów co jakiś czas odpadać będzie jedna z par. Do finału dotrze tylko jedna para - której metamorfoza okaże się największa.

KLIKNIJ, aby przejść do serwisu Youtube i obejrzeć film o projekcie

W trakcie projektu uczestnicy będą pracować z dietetykiem, fizjoterapeutą, ortopedą, stomatologiem, stylistką, dermatologiem, kosmetologiem, lekarzem medycyny estetycznej, fotografem, fryzjerem, wizażystką, trenerami personalnymi oraz psychologiem.

- Zapewnimy parom najlepsze wsparcie po to aby efekty ich metamorfozy były trwałe. Zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń na www.para-odnowa.pl oraz do śledzenia profilu na facebooku - zachęca Krzysztof Szulejewski organizator projektu.

Przejdź na stronę organizatora, aby poznać szczegóły i wysłać swoje zgłoszenie.

Projekt wystartował 10 sierpnia 2017r. Zgłoszenia można wysyłać do 10 września. Wybór i prezentacja par nastąpi16 września w Galerii Krosno.
Praca z parami  będzie trwałą od września do końca grudnia 2017r. Gala finałowa odbędzie się 26 grudnia 2017r. w Hotelu Nafta Krosno.
Organizatorem wydarzenia jest SPA&WELLNESS SELFIE oraz Agencja Sorrisi. W projekcie biorą udział partnerzy-eksperci, partnerzy – media, partnerzy-sponsorzy.

Poprzednia edycja projektu odbyła się w Chrzanowie i cieszyła się bardzo dużym powodzeniem.

KLIKNIJ, aby przejść do profilu Projektu Para odNowa na Facebooku

red., Para odNowa