.

Wypadek i kolizje podczas długiego weekendu

fot.  Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W długi sierpniowy weekend, który trwał od piątku 11 sierpnia do wtorku 15 sierpnia, policjanci z Krosna odnotowali 1 wypadek drogowy, 31 kolizji oraz jednego nietrzeźwego kierującego.

Krośnieńscy policjanci podsumowali działania pod nazwą „Sierpniowy weekend 2017”. W ramach akcji realizowanej od 11 do 15 sierpnia br., funkcjonariusze kontrolowali pojazdy, dbali płynność ruchu oraz o bezpieczeństwo podróżujących. Każdego dnia w działania zaangażowani byli zarówno mundurowi z drogówki, jak i z innych wydziałów i jednostek krośnieńskiej Policji.

Bilans minionych pięciu dni, na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego to 31 kolizji oraz 1 wypadek drogowy, w którym ranne zostały dwie osoby (KLIKNIJ i przeczytaj więcej w artykule).

Do największej liczby kolizji tj. 9 - doszło w piątek, w sobotę – 7 i poniedziałek – 7. Najmniej zdarzeń odnotowano w niedzielę – 3. W piątek, 11 sierpnia ujawniono nietrzeźwego kierującego.

Na całym Podkarpaciu doszło do 30 wypadków, w których rannych zostało 51 osób. Funkcjonariusze zatrzymali 89 nietrzeźwych kierujących.

red., KMP Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze