Wypadek i kolizje podczas długiego weekendu

fot.  Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W długi sierpniowy weekend, który trwał od piątku 11 sierpnia do wtorku 15 sierpnia, policjanci z Krosna odnotowali 1 wypadek drogowy, 31 kolizji oraz jednego nietrzeźwego kierującego.

Krośnieńscy policjanci podsumowali działania pod nazwą „Sierpniowy weekend 2017”. W ramach akcji realizowanej od 11 do 15 sierpnia br., funkcjonariusze kontrolowali pojazdy, dbali płynność ruchu oraz o bezpieczeństwo podróżujących. Każdego dnia w działania zaangażowani byli zarówno mundurowi z drogówki, jak i z innych wydziałów i jednostek krośnieńskiej Policji.

Bilans minionych pięciu dni, na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego to 31 kolizji oraz 1 wypadek drogowy, w którym ranne zostały dwie osoby (KLIKNIJ i przeczytaj więcej w artykule).

Do największej liczby kolizji tj. 9 - doszło w piątek, w sobotę – 7 i poniedziałek – 7. Najmniej zdarzeń odnotowano w niedzielę – 3. W piątek, 11 sierpnia ujawniono nietrzeźwego kierującego.

Na całym Podkarpaciu doszło do 30 wypadków, w których rannych zostało 51 osób. Funkcjonariusze zatrzymali 89 nietrzeźwych kierujących.

red., KMP Krosno

 

Partnerzy portalu: