.

Krosno Biega ostatni raz w tym sezonie

fot. Bogna Mańkowska - Krosno Biega fot. Bogna Mańkowska - Krosno Biega

Za nami Wiosenny Nafciarz, Zemsta Cześnika i Czarny Kamieniarz. Czas na Zemstę Rejenta. Już w najbliższą środę (6.09), biegacze i zawodnicy nordic walking zmierzą się z czwartym - ostatnim biegiem tegorocznego Cyklu Krosno Biega.

Bieg Zemsta Rejenta odbędzie się w Odrzykoniu, na prawie 7-kilometrowej trasie, z metą na przepięknym Zamku Kamieniec. W ostatnim biegu z Cyklu organizatorzy przewidują około 100 zawodników w kategorii Biegi oraz Nordic Walking. Bieg wystartuje w środę o godz. 18:00, a kategoria Nordic Walking o 18:05. Zapisy będą możliwe w biurze zawodów, zlokalizowanym na dziedzińcu Zamku Kamieniec od godz. 16:30 do godz. 17:30.


Zemsta  Rejenta to ulubiona trasa uczestników poprzednich edycji Cyklu. Trasa o długości 6,5 km wiedzie od skałek pod Zamkiem Kamieniec, ścieżką edukacyjną, a następnie szlakiem na Królewską Górę. Z Królewskiej Góry zbieg z powrotem na ścieżkę edukacyjną oraz ostatni podbieg i fantastyczna meta na dziedzińcu Zamku. Po drodze zawodnicy wdrapią się  w sumie 350 metrów w pionie - mówi Krzysztof Gajdziński z Fundacji ULTRA, organizatora Cyklu.

Tradycyjnie mecie na zawodników czekać będą przekąski, napoje izotoniczne oraz posiłek regeneracyjny przygotowany specjalnie dla zawodników przez restaurację Posmakuj Krosno, a dla najlepszych upominki m. in. od EUROGYM.

Cykl Krosno Biega, to świetna okazja, żeby zacząć przygodę z biegami górskimi, ale i pościgać się z najmocniejszymi zawodnikami w regionie. Bez względu na wiek i doświadczenie warto spróbować zmierzyć się z Zemstą Rejenta.

Zobaczcie jak było na poprzednich edycjach Cyklu:

WIOSENNY NAFCIARZ (KLIKNIJ)

ZEMSTA CZEŚNIKA (KLIKNIJ)

CZARNY KAMIENIARZ (KLIKNIJ)

red., krosnobiega

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

BRUNCH 25 03

mechanik 2018

LAKAR right

BANER

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze