LO-STARK Drift Team w 5. rundzie DMP

fot. Krzysztof Klimek fot. Krzysztof Klimek

Najbliższy weekend (9-10 września) LO-STARK Drift Team weźmie udział w 5. rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski. W Słomczynie za kierownicą BMW E30, zasiądzie Kamil Lorenc i postara się wywalczyć jak najwyższą lokatę!

PATRONAT KROSNO112

Ekipa LO-STARK pod naszym patronatem zaprezentuje się po raz kolejny na Driftingowych Mistrzostwach Polski. Niedawno, podczas 4. rundy DMP na węgierskim torze RabócsiRing Máriapócs ekipa LO-STARK wywalczyła 5. lokatę klasy Challange.

5 runda DMP to również wiele atrakcji dla widzów. W sobotę od 18.00, organizatorzy przewidzieli loty balonem nad torem, w trakcie trwania wieczornych treningów i nocnej sesji Drift Taxi.

Dodatkowo również w sobotę wieczorem pokaz jedynych driftujących ciężarówek w Polsce. Dla chętnych będzie również możliwość przejechania się na prawym fotelu z czołowymi polskimi zawodnikami Drift Taxi!

LO-STARK Drift Team wspierają: Krosno112.pl, Piwiarnia Krosno, kupszklo.pl, Glasmark Sp. z o.o., CENTRUM BUDOWNICTWA PRO- INVEST, LEO architektura wnętrz - Kuchnie i Wnętrza, LO-STARK Stacja Demontażu Pojazdów.

red., Lo-Stark,

fot. Krzysztof Klimek

 

Partnerzy portalu: