.

Rozpoczęcie ligowych zmagań w krośnieńskiej siatkówce

fot. Dariusz Błażejowski - Krosno112.pl fot. Dariusz Błażejowski - Krosno112.pl

Na tę chwilę wszyscy kibice czekają zawsze z niecierpliwością. 7 i 8 października krośnieńskie drużyny rozpoczną kolejny ligowy sezon zmagań na siatkarskich parkietach. Po dwóch miesiącach żmudnych i ciężkich przygotowań, wylewaniu potu na treningach i sparingowych meczach nadeszła chwila rozpoczęcia walki o ligowe punkty.

Pierwsi sezon rozpoczną w Krośnie nasi Panowie. W sobotę o godzinie 17.00 w hali przy ulicy Legionów zmierzą się z beniaminkiem II ligi drużyną RCS Radom. Pierwsze mecze to zawsze wielka niewiadoma. Mecze sparingowe zacierają niejednokrotnie rzeczywiste możliwości drużyny. Liczymy na walkę i dobrą grę naszych chłopców, którzy w ubiegłym sezonie walczyli w finałach o awans do I ligi. Należy jednak pamiętać, że obecna drużyna to całkiem inny zespół. Z poprzedniego składu pozostało tylko czterech zawodników. Wierzymy, że drużyna pokaże przede wszystkim ducha walki, ambicję i swoją postawą jak zwykle niejednokrotnie zaskoczy swoich kibiców.

sezon2018 mezczyzni

W niedzielę o 16.30 w hali przy ulicy Bursaki swój pierwszy ligowy mecz sezonu I ligi rozegrają nasze dziewczyny. Przeciwnikiem będzie drużyna Uni Opole. Co prawda jest to beniaminek rozgrywek ale posiada w swoim składzie znane zawodniczki (Cabajewska, Zackiewicz, Strózik, Kuziak). Spotkanie będzie okazją do rewanżu za porażkę w Opolu w rozgrywkach o Puchar Polski, w którym to nasza drużyna po zaciętym meczu przegrała 3:2.

W drużynie Karpatek także zaszły duże zmiany w składzie. Z poprzedniego sezonu pozostało w drużynie sześć dziewczyn. Tym co przyszły na pewno nie brakuje ambicji i umiejętności. Niektóre z nowych Karpatek mają za sobą występy w drużynach z najwyższej klasy rozgrywkowej. Należy jednak pamiętać, że drużyna jest bardzo młoda, co czasami pomaga w walce bez obciążeń ale czasami w trudnych chwilach brak boiskowego obycia i doświadczenia może działać deprymująco. Dlatego zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków siatkówki na mecze. Już w najbliższy weekend spotkajmy się w krośnieńskich halach aby dopingować nasze drużyny. Nie czekajmy na wyniki w domach tylko już w pierwszych meczach pokażmy, że jesteśmy, jak przystoi prawdziwym kibicom, zawsze z drużynami w czasie zwycięstw, na które liczymy, ale także w tych trudniejszych chwilach. Zawsze dopingujmy swoich ulubieńców, którzy grają dla nas zostawiając na boisku swoje "'serce" i zdrowie, aby dać nam radość z sukcesów drużyny.

red.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

Wasze komentarze