Rozpoczęcie ligowych zmagań w krośnieńskiej siatkówce

fot. Dariusz Błażejowski - Krosno112.pl fot. Dariusz Błażejowski - Krosno112.pl

Na tę chwilę wszyscy kibice czekają zawsze z niecierpliwością. 7 i 8 października krośnieńskie drużyny rozpoczną kolejny ligowy sezon zmagań na siatkarskich parkietach. Po dwóch miesiącach żmudnych i ciężkich przygotowań, wylewaniu potu na treningach i sparingowych meczach nadeszła chwila rozpoczęcia walki o ligowe punkty.

Pierwsi sezon rozpoczną w Krośnie nasi Panowie. W sobotę o godzinie 17.00 w hali przy ulicy Legionów zmierzą się z beniaminkiem II ligi drużyną RCS Radom. Pierwsze mecze to zawsze wielka niewiadoma. Mecze sparingowe zacierają niejednokrotnie rzeczywiste możliwości drużyny. Liczymy na walkę i dobrą grę naszych chłopców, którzy w ubiegłym sezonie walczyli w finałach o awans do I ligi. Należy jednak pamiętać, że obecna drużyna to całkiem inny zespół. Z poprzedniego składu pozostało tylko czterech zawodników. Wierzymy, że drużyna pokaże przede wszystkim ducha walki, ambicję i swoją postawą jak zwykle niejednokrotnie zaskoczy swoich kibiców.

sezon2018 mezczyzni

W niedzielę o 16.30 w hali przy ulicy Bursaki swój pierwszy ligowy mecz sezonu I ligi rozegrają nasze dziewczyny. Przeciwnikiem będzie drużyna Uni Opole. Co prawda jest to beniaminek rozgrywek ale posiada w swoim składzie znane zawodniczki (Cabajewska, Zackiewicz, Strózik, Kuziak). Spotkanie będzie okazją do rewanżu za porażkę w Opolu w rozgrywkach o Puchar Polski, w którym to nasza drużyna po zaciętym meczu przegrała 3:2.

W drużynie Karpatek także zaszły duże zmiany w składzie. Z poprzedniego sezonu pozostało w drużynie sześć dziewczyn. Tym co przyszły na pewno nie brakuje ambicji i umiejętności. Niektóre z nowych Karpatek mają za sobą występy w drużynach z najwyższej klasy rozgrywkowej. Należy jednak pamiętać, że drużyna jest bardzo młoda, co czasami pomaga w walce bez obciążeń ale czasami w trudnych chwilach brak boiskowego obycia i doświadczenia może działać deprymująco. Dlatego zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków siatkówki na mecze. Już w najbliższy weekend spotkajmy się w krośnieńskich halach aby dopingować nasze drużyny. Nie czekajmy na wyniki w domach tylko już w pierwszych meczach pokażmy, że jesteśmy, jak przystoi prawdziwym kibicom, zawsze z drużynami w czasie zwycięstw, na które liczymy, ale także w tych trudniejszych chwilach. Zawsze dopingujmy swoich ulubieńców, którzy grają dla nas zostawiając na boisku swoje "'serce" i zdrowie, aby dać nam radość z sukcesów drużyny.

red.

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

Od szkolenia do zatrudnienia 2017

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

21741698 1541316972558041 1327110143 n

PATRONAT KROSNO112

R  E  K  L  A  M  A

 
R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

driftshow izdebki2017

bieg kowala 2017

ZAWODY POWIAT 2017

OSP NA ALARM

triathlon dla antosi

nowy woz osp balucianka

najtwardszy strazak 2017 final

fireshow

ZLOT4X4

me szachy

90lat pustyny

ratujemy dajemy 2017

FACEBOOK

 

INSTAGRAM