Przyjdź do games roomu i pomóż zwierzakom z OTOZ Animals Krosno

czwartek, 02 listopad 2017 14:01
fot. OTOZ Animals Krosno fot. OTOZ Animals Krosno

Za nami pierwsze chłodne dni w tym sezonie. Spadek temperatury co roku dotkliwie odczuwają bezdomne zwierzęta. Jeśli lubisz gry planszowe i chcesz pomóc zwierzakom, nie przegap tej imprezy!

R E K L A M A

10 listopada od 17:00 do 23:00 w krośnieńskiej kawiarni "Kawka" zorganizowany zostanie games room z grami planszowymi. Aby zagrać w którąkolwiek z gier, trzeba będzie przekazać darowiznę (jedzenie, koce, drapaki, żwirek itp.) na rzecz Kociarnia Krosno OTOZ Animals. Będzie również możliwość wykupienia cegiełki i pomocy finansowej. Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na potrzeby zwierzaków, które są ogromne. Jedzenie, ogrzewanie, leczenie - to tylko wierzchołek listy.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w evencie a chcesz pomóc, możesz przelać dowolną kwotę na konto Animalsów.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt “Animals” Inspektorat w Krośnie
Nr konta: 14 1240 2311 1111 0010 5559 4850
Tytuł przelewu: „KOCIARNIA”
PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Do wpłat zagranicznych:
SWIFT: PKOP PL PW
IBAN: przed numerem konta należy dodać PL

Organizatorem wydarzenie jest Bluberrypuddingcake oraz OTOZ Animals Krosno. Przypominamy, że kociaki z krośnieńskiej Kociarni polecają się do adopcji! KLIKNIJ, aby zobaczyć album zdjęć z kociakami czekającymi aktualnie na adopcję.

red., Blueberrypuddingcake | fot. OTOZ Animals Krosno