Aż 16 kolizji w świąteczny weekend listopada

fot. KMP Krosno fot. KMP Krosno

W miniony weekend od piątku do niedzieli policjanci prowadzili działania „Listopadowy Weekend” na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. W tym czasie doszło do 16 kolizji. Policjanci zatrzymali też 5 praw jazdy.

Działania prowadzone były od 10 do 12 listopada. W akcję zaangażowani byli policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy oraz z podległych jej jednostek, a także strażnicy miejscy. W tym czasie doszło do 16 kolizji. Najwięcej, bo 7 kolizji policjanci odnotowali w piątek, 10 listopada. Ponadto w ramach prowadzonej akcji policjanci ujawnili 4 kierujących pojazdami mechanicznymi, którzy byli w stanie nietrzeźwości oraz 2 nietrzeźwych kierujących rowerami.

W ciągu tych trzech dni policjanci ujawnili 122 wykroczenia drogowe. Wśród popełniających wykroczenia były 2 osoby piesze, które poruszając się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym, naruszyły obowiązek używania elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego. Piesi zostali ukarani mandatami. 

Funkcjonariusze podczas działań prowadzonych w Ustrobnej i Rogach zatrzymali 5 praw jazdy za przekroczenie prędkości na drodze z ograniczeniem do 50 km/h.

Podczas tegorocznych działań policjanci współpracowali m.in. ze strażą miejską a w sobotę, 11 listopada zabezpieczali krośnieński Bieg Niepodległości oraz Zawody Nordic Walking.

red., KMP Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

BRUNCH 25 03

fnk

LAKAR right

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze