ROGI: VII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

fot. GOK Miejsce Piastowe fot. GOK Miejsce Piastowe

1 grudnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został VII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn w kategorii szkoła podstawowa: Głowienka, Łężany, Rogi, Targowiska, Wrocanka, i Zalesie oraz pięć drużyn w kategorii gimnazjum: Miejsce Piastowe, Rogi, Targowiska, Rogi-7, Team Miejsce Piastowe/Wrocanka.

W kategorii szkoła podstawowa rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach: gr. A – SP Targowiska, SP Łężany, SP Rogi; gr. B – SP Głowienka, SP Wrocanka, SP Zalesie. Zwycięzcy grup: Targowiska i Głowienka rozegrały mecz finałowy. Po wyrównanym meczu drużyna z Targowisk wygrała z Głowienką 3:2. W meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach: Łężany i Zalesie. Dziewczęta z Zalesia pokonały swoje przeciwniczki z Łężan 3:2.

W kategorii gimnazjum zawody rozgrywane były w jednej grupie w systemie „każdy z każdym”. W wyniku rywalizacji dziewczęta z Targowisk zdobyły pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z Miejsca Piastowego, a trzecie Rogi, poza podium znalazły się Rogi - 7 i gimnazjum Team Miejsce Piastowe/Wrocanka.

Zostały także przyznane nagrody indywidualne: najlepszy bramkarz – Zuzanna Kmonk (SP Zalesie) i Milena Konik (Gim. Team M. Piastowe/Wrocanka); najlepszy strzelec – Klaudia Kubit (SP Głowienka) i Aleksandra Reptak (Gim. Targowiska), najlepszy zawodnik – Patrycja Zając (SP Targowiska) i Milena Stasik (Gim. Rogi).

Nagrody w postaci pucharów, dyplomów i słodyczy wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Mecze sędziowała Grażyna Biduś. Zabezpieczenie medyczne pełniła Aneta Jurczak.

Organizator składa serdeczne podziękowanie dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Rogach Małgorzacie Borowskiej za udostępnienie obiektu sportowego do rozegrania turnieju.

ZAPRASZAMY DO GALERI ZDJĘĆ

GOK Miejsce Piastowe

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

PKN swieta

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

SYLWESTER 2017/2018:
- Dom Ludowy Głowienka
- Dom Ludowy Iskrzynia
- Sanatorium Ziemowit Iwonicz-Zdrój

- Sanatorium Stomil Rymanów-Zdrój
Aby dodać ofertę prosimy o kontakt
_____________________________________

kalendarz 2018 1

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

21741698 1541316972558041 1327110143 n

alarmowanie

Wasze komentarze