Biennale Fotografii „Krosno. Miasto i ludzie – światło” - zgłoś swoje prace

fot. Tomasz Okoniewski - Korczyna  W porannym biegu - cykl (2)  III NAGRODA  8. OBF 2015 fot. Tomasz Okoniewski - Korczyna W porannym biegu - cykl (2) III NAGRODA 8. OBF 2015

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest światło – każdy fotograf wie, że bez niego fotografia istnieć nie może. Prace można nadsyłać do końca tygodnia.

Termin nadsyłania prac mija w najbliższą niedzielę, 10 grudnia. Biennale Fotografii to już tradycja w naszym mieście. Tematem konkursu jest Krosno, jednak można interpretować temat przedstawiając w pracach motywy związane z Krosnem na tle innych miast czy miejsc. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

- Bawcie się światłem, wykorzystajcie jego moc, bądźcie kreatywni – wstrzelcie się w temat! – zachęcają organizatorzy.

Konkursie przewidziane są nagrody pieniężne (nawet 2000 zł) oraz nagrody specjalne. Prace zgłoszone do konkursu zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej, którą otworzy wernisaż - 18 stycznia 2018r. Fotografie nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej zostaną opublikowane w specjalnie wydanym na tę okazję katalogu.

Prace wraz z dokumentami konkursowymi należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 10.12.2017 do Muzeum Rzemiosła w Krośnie (ul. Piłsudskiego 19).

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie http://muzeumrzemiosla.pl/foto/

biennale fotografii

red., Muzeum Rzemiosła w Krośnie