Ratownicy z Naftówki z wizytą u dzieci z krośnieńskiego szpitala

fot. ZSP4 Krosno "Naftówka" fot. ZSP4 Krosno "Naftówka"

W ostatnim tygodniu przed Świętami, 19 grudnia br. uczniowie klas ratowniczych z Naftówki odwiedzili młodych pacjentów na oddziale dziecięcym krośnieńskiego szpitala im. Jan Pawła II.

Wizyta miała szczególny charakter, bowiem małych pacjentów przywitał Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynkami. Każde dziecko otrzymało świąteczne upominki tj. słodycze oraz pluszaki. Po wręczeniu prezentów młodzież z Naftówki zaśpiewała kolędy dla dzieci i ich rodziców. Już po pierwszej kolędzie do wspólnego śpiewania dołączyli rodzice.

Warto wspomnieć, że pomysł zorganizowania Mikołaja dla najmłodszych pacjentów lecznicy wyszedł od samej młodzieży, która w listopadzie przeprowadziła całodzienne warsztaty szkoleniowe z pierwszej pomocy w Galerii VIVO! Krosno dla klientów tego największego centrum handlowego za co otrzymali upominki od VIVO w postaci słodyczy. Zamiast podzielić miedzy siebie słodkie prezenty postanowili przekazać je dzieciom ze szpitala, w którym odbywają wolontariat. Do słodyczy dołożyli jeszcze 60 zabawek-pluszaków przekazanych przez uczniów z wielu klas ratowniczych.

Młodzi ratownicy otrzymali podziękowania za okazane serce od personelu medycznego z oddziału dziecięcego krośnieńskiej lecznicy oraz od rodziców i dzieci.

red. fot. ZSP 4 Krosno

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze