.

Przegląd wybranych wydarzeń: 25 grudnia 2017 - 2 stycznia 2018

fot. Pinterest fot. Pinterest

Przedstawiamy wybrane przez nas wydarzenia przyszłego tygodnia. Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie znalazło się w naszym zestawieniu - skontaktuj się z nami. 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK (25.12, 26.12)

Żywa Szopka w Zręcinie

Jak co roku przy kościele w Zręcinie stanie żywa Szopka. Szopkę będzie można zwiedzać również w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

 

CZWARTEK (28 grudnia)

Międzynarodowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Sławomira Peszki

W najbliższy czwartek o godzinie 11:00 na Hali GOSiR Jedlicze (ul. Kościuszki 1) piłkarze z kilku państw będą rywalizować o Puchar reprezentanta polskiej drużyny, Sławomira Peszki. W programie spotkanie z piłkarzem. Wstęp wolny.

SOBOTA (30 grudnia)

Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa

Krośnieńscy koszykarze będą rywalizować z zawodnikami Legii Warszawa. Będzie to mecz 13. kolejki rundy zasadniczej Tauron Basket Ligi Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa. Start: 18:00 na Hali MOSiR (ul. Bursaki 29). Bilety w cenie 10 zł - 20 zł.

 

NIEDZIELA - PONIEDZIAŁEK (31 grudnia - 1 stycznia 2018) 

Oprócz wielu hucznych imprez w okolicznych restauracjach, hotelach i salach domów ludowych, mieszkańcy Krosna będą mogli spędzać Sylwestra w nieco nietypowy sposób: Filmowy Sylwester w artKinie to wieczór dla wielbicieli kina i dobrego filmu. 

Rezerwacje biletów można dokonywać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefonicznie: 13 43 212 23. W dniach 26-29 grudnia bilety w promocyjnej cenie 19 zł, a karnet 51 zł. 31 grudnia karnet w kasie RCKP będzie można zakupic w cenie 60 zł. Szczegóły na plakacie poniżej. 

 

Dla miłośników plenerowych zabaw na świeżym powietrzu zapraszamy do Iwonicza-Zdroju oraz Rymanowa-Zdroju.

sul iwo zdr

syl rym zdr

red. Natalia Paradysz fot. mat. organizatorów

 

 

Partnerzy portalu: