Zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów w Szachach w Rymanowie Zdroju

fot. Krosno112.pl fot. Krosno112.pl

W Sanatorium Uzdrowiskowym "Stomil" w Rymanowie Zdroju przed świętami odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów w Szachach oraz słuchaczy Młodzieżowej Akademii Szachowej

Od 17 do 23 grudnia pod okiem trenerów Adriana Michalczyszyna ze Lwowa oraz Marka Matlaka młodzi szachiści doskonalili swoje umiejętności.

Dla juniorów Katarzyny Dwilewicz, Oliwii Kiołbasy, Anny Kubickiej, Alicji Śliwickiej, Filipa Łuczaka i Oskara Ogłazy była to intensywna sesja szkoleniowa przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski oraz Europy.

- Zgrupowanie Kadry w Rymanowie-Zdroju jest dla nas kolejnym wielkim wyróżnieniem jako organizatrów tegorocznych Drużynowych Mistrzostw Europy w Szachach na których polskie zawodniczki odniosły historyczny sukces i zostały złotymi medalistkami - mówi Agnieszka Fornal - Urban, Prezes Zarządu Sanatorium Stomil w Rymanowie Zdroju - Złote medalistki wróciły do nas w ramach cyklu przygotowań na zgrupowanie szkoleniowe.

- W Rymanowie Zdroju gościło sześciu czołowych juniorów Polski, którzy mają wybitne osiągnięcia - poinformował trener Marek Matlak.

red. fot. Krosno112.pl, S.U. Stomil

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A