Polecamy wydarzenia: 2 stycznia - 7 stycznia 2018

fot. Miasto Szkła Krosno fot. Miasto Szkła Krosno

Przedstawiamy wybrane przez nas wydarzenia przyszłego tygodnia. Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie znalazło się w naszym zestawieniu - skontaktuj się z nami.

CZWARTEK (04.01)

Koncert Noworoczny Miejskiej Górniczej Orkiestry Dętej
W najbliższy czwartek w RCKP (ul. Kolejowa 1) o godzinie 17:00 odbędzie się Koncert Noworoczny Miejskiej Górniczej Orkiestry Dętej i Zaproszonych Gości, m.in. uczniów krośnieńskiej szkoły muzycznej. Bilety w cenach: 20 zł - normalny, 15 zł - ulgowy, z KKM - 10 zł, z Kartą Pomocnika Mikołaja - 5 zł, do nabycia w kasie RCKP. 

 

Koncert Wiedeński "Pod gwiazdami Wiednia i Budapesztu" 

Godzinę później (18:00) rozpocznie się koncert w wykonaniu Orkiestry Salonowej Vienna oraz solistów polskich scen operowych i operetkowych. Bilety w cenach: 50 zł - normalny; 40 zł - ulgowy, z KKM 10 zł taniej, do nabycia w kasie RCKP. 

 

SOBOTA (06.01)

Orszak Trzech Króli w Krośnie

Katolickie Liceum i Gimnazjum w Krośnie zaprasza na Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami miasta. Szczegóły na plakacie

Koncert Orkiestry Dętej z okazji Święta Trzech Króli w Łężanach
Koncert rozpocznie się o godzinie 10:00 w Kościele Parafialnym w Łężanach

 

 

Orszak Trzech Króli w Jedliczu
O godzinie 12:30 rozpocznie się Msza Święta w Kościele Parafialnym p.w. św. Antoniego Padewskiego w Jedliczu. Więcej informacji na plakacie poniżej.

 

 

Orszak Trzech Króli w Żeglcach
Również bardzo ciekawie zapowiada się Orszak Trzech Króli w Gminie Chorkówka, a dokładnie w Żeglcach. Start: godz.10:15 pod Domem Ludowym w Żeglcach. Więcej informacji na plakacie poniżej. 

 

 

Siatkówka II Liga Mężczyzn Krosno Glass Karpaty PWSZ vs KKS Kozienice 

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na Hali Sportowej MOSiR Krosno (ul. Legionów 6). Wstęp dla dzieci, młodzieży i studentów za okazaniem legitymacji jest wolny. Bilety w cenach: normalny - 7zł, ulgowy (emeryci) - 5zł. 

 

NIEDZIELA (07.01)

Maraton ZUMBA FITNESS & Piloxing dla WOŚP

Organizatorzy zapraszają na dużą dawkę pozytywnej energii podczas maratonu, który odbędzie się na Hali MOSiR Krosno. Wstęp minimum: 15 zł - uczestnicy maratonu; 5 zł - widownia, płatne do puszki WOŚP. Szczegóły wydarzenia na plakacie poniżej. 

 

Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin

Mecz 15. kolejki rundy zasadniczej Tauron Basket Ligi Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin. Start godz. 18:00.

red. Natalia Paradysz fot. mat. organizatorów

 

Partnerzy portalu: