Charytatywny spektakl Akademii Talentów dla Aurelki

fot. Akademia Talentów fot. Akademia Talentów

Setka dzieciaków ciężko pracuje nad choreografią, scenografią, scenariuszem imprezy, aby stanąć na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie i wytańczyć jak największą sumę pieniędzy dla Aurelki - podopiecznej Akademii Talentów chorej na serce.

Akademia Talentów w lutym 2018 roku obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Charytatywny spektakl „Twoje ja…”, który właśnie powstaje dedykowany jest Aurelce która kiedyś sama tańczyła w Akademii Talentów. Dziś jest to niemożliwe - dziewczynka ma siedem lat i przeszła w swoim krótkim życiu kilka skomplikowanych operacji. W jej serduszku pracuje rozrusznik a taniec jest tylko marzeniem.

Aby spektakl mógł się odbyć i zaowocować znacznym zyskiem na rzecz chorej dziewczynki Akademia potrzebuje wsparcia finansowego. Pomocy można dokonywać dzięki platformie Pomagam.pl (KLIKNIJ, aby wesprzeć), liczy się każdy grosz.

- To niesamowite, pełne zaangażowania i dziecięcych, szczerych serc wydarzenie. Nasi podopieczni pierwszy raz staną na scenie, która tego wieczoru będzie przeznaczona tylko i wyłącznie dla nich. Sam fakt, że występujemy, bo po pierwsze kochamy to co robimy, a po drugie i nader ważne- swoją pasją pomagamy ratować czyjeś życie, sprawi, że ten dzień wszyscy zapamiętamy do końca życia - mówi Paulina Nowacka z Akademii Talentów. 

Spektakl odbędzie się w krośnieńskim RCKP, 28 lutego o godzinie 17.00 i będzie również praktyczną realizacją pracy dyplomowej Pauliny Nowackiej. Więcej o Akademii Talentów pisaliśmy TUTAJ.

plakat moana

red., Akademia Talentów

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

BRUNCH 25 03

fnk

LAKAR right

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze