Charytatywny spektakl Akademii Talentów dla Aurelki

fot. Akademia Talentów fot. Akademia Talentów

Setka dzieciaków ciężko pracuje nad choreografią, scenografią, scenariuszem imprezy, aby stanąć na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie i wytańczyć jak największą sumę pieniędzy dla Aurelki - podopiecznej Akademii Talentów chorej na serce.

Akademia Talentów w lutym 2018 roku obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Charytatywny spektakl „Twoje ja…”, który właśnie powstaje dedykowany jest Aurelce która kiedyś sama tańczyła w Akademii Talentów. Dziś jest to niemożliwe - dziewczynka ma siedem lat i przeszła w swoim krótkim życiu kilka skomplikowanych operacji. W jej serduszku pracuje rozrusznik a taniec jest tylko marzeniem.

Aby spektakl mógł się odbyć i zaowocować znacznym zyskiem na rzecz chorej dziewczynki Akademia potrzebuje wsparcia finansowego. Pomocy można dokonywać dzięki platformie Pomagam.pl (KLIKNIJ, aby wesprzeć), liczy się każdy grosz.

- To niesamowite, pełne zaangażowania i dziecięcych, szczerych serc wydarzenie. Nasi podopieczni pierwszy raz staną na scenie, która tego wieczoru będzie przeznaczona tylko i wyłącznie dla nich. Sam fakt, że występujemy, bo po pierwsze kochamy to co robimy, a po drugie i nader ważne- swoją pasją pomagamy ratować czyjeś życie, sprawi, że ten dzień wszyscy zapamiętamy do końca życia - mówi Paulina Nowacka z Akademii Talentów. 

Spektakl odbędzie się w krośnieńskim RCKP, 28 lutego o godzinie 17.00 i będzie również praktyczną realizacją pracy dyplomowej Pauliny Nowackiej. Więcej o Akademii Talentów pisaliśmy TUTAJ.

plakat moana

red., Akademia Talentów

 

Partnerzy portalu: