.

Wyjątkowy rok jubileuszowy w RCKP - wkrótce pierwsze koncerty!

Rok 2018 to dla Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza rok jubileuszowy. Wspólnie z nim świętować będziemy: 70 lat istnienia instytucji kultury w ogóle, 10 lat istnienia Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, 40 lat Krośnieńskich Spotkań Teatralnych oraz 18 lat artKina. Z tej okazji RCKP zaprasza cały cykl wydarzeń, niebawem pierwsze z nich! 

Jeden z zaplanowanych na cały rok cykli  „7 wieczorów na 70 lat” rozpocznie koncert zespołu Raz. Dwa. Trzy „Ważne piosenki”, który odbędzie się 10 lutego. Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy - przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. 

Bilet 55 zł, ulgowy 45 zł, z Krośnieńską Kartą Mieszkańca 40 zł

- Odbiorcy kultury - publiczność - to też twórcy kultury. W tym roku nie chcemy, aby pozostali anonimowi, chcemy, aby podzieli się z nami wspomnieniami związanymi z domem kultury, pomysłami, ciekawostkami. Widujemy się tak często - najwyższa pora poznać się lepiej! - zachęca RCKP

Dla stałych i nowych bywalców przygotowana została urodzinowa zabawę „Kolej na kulturę”  - oto jej zasady:

1. Odbierz kartę w kasie biletowej RCKP (ul. Kolejowa 1, p. 234) lub przed/po koncercie. Niebieska karta dla dorosłych, żółta dla dzieci.
2. Za każdy kupiony bilet otrzymasz pieczątkę. 7 pieczątek = mini pakiet kulturalnych gadżetów związanych z naszą instytucją; 10 pieczątek = niespodzianka; 15 pieczątek = duży pakiet jeszcze bardziej kulturalnych gadżetów.
3. Każda karta odebrana do 31 października 2018 roku bierze udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody (planowany termin losowania: początek listopada).
4. Pieczątki możesz zbierać od 1 stycznia do 30 listopada 2018 roku.
5. Po zebraniu wszystkich 15 pieczątek zabawę możesz zacząć od nowa.

Poniżej plakat, który zdradzi część zaplanowanych z okazji jubileuszu wydarzeń.

red., RCKP

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

LAKAR right

medycyna estet

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

OSP NA ALARM

wiktoria 1

Wasze komentarze