W Miejscu Piastowym kolędowali, w Rogach biesiadowali

fot. GOK Miejsce Piastowe fot. GOK Miejsce Piastowe

Miniony weekend w gminie Miejsce Piastowe obfitował w muzyczne, wydarzenia. W sobotę "Rogowska biesiada a w niedzielę "Miejsteckie Kolędowanie". Jedno i drugie wydarzenie to już tradycja w tej gminie. 

- Rogowska biesiada, to wspólne śpiewanie – tak osiemnastą edycję imprezy rozpoczął, prowadzący - Tadeusz Majchrowicz. W sobotę, 20 stycznia 2018r. w Domu Ludowym w Rogach zebrało się ponad 230 osób aby wspólnie śpiewać piosenki biesiadne.

Na scenie wystąpili także Kabaret Łorczyk i Okrągloki z Jasła, rodzimy zespół Rogowice oraz zespół Halycz z zaprzyjaźnionego Drohobycza. - Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok! - podsumowują organizatorzy Rogowskiej biesiady.

Dzień później, w niedzielę 21 stycznia, już po raz ósmy odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym impreza pod nazwą „Miejsteckie kolędowanie”. Rozpoczęły je jasełek przygotowane przez dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej.

W dalszej części nie zabrakło kolędowania w wykonaniu kapeli 50 plus oraz zespołu Halycz. W konkursie na kolędujące stoły,  zdaniem jury zwyciężył stół przewodniczącej KGW Bożenki Wójcik.

Więcej zdjęć w galerii poniżej

red., GOK MP

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

BRUNCH 25 03

fnk

LAKAR right

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

pomoc grzeskowi

NOCNA JAZDA DLA OLUSIA

fotoduda

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

POLECAMY

Plakat Targi pracy 2018 PWSZ OHP

wiktoria 1

Wasze komentarze