W Miejscu Piastowym kolędowali, w Rogach biesiadowali

fot. GOK Miejsce Piastowe fot. GOK Miejsce Piastowe

Miniony weekend w gminie Miejsce Piastowe obfitował w muzyczne, wydarzenia. W sobotę "Rogowska biesiada a w niedzielę "Miejsteckie Kolędowanie". Jedno i drugie wydarzenie to już tradycja w tej gminie. 

- Rogowska biesiada, to wspólne śpiewanie – tak osiemnastą edycję imprezy rozpoczął, prowadzący - Tadeusz Majchrowicz. W sobotę, 20 stycznia 2018r. w Domu Ludowym w Rogach zebrało się ponad 230 osób aby wspólnie śpiewać piosenki biesiadne.

Na scenie wystąpili także Kabaret Łorczyk i Okrągloki z Jasła, rodzimy zespół Rogowice oraz zespół Halycz z zaprzyjaźnionego Drohobycza. - Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok! - podsumowują organizatorzy Rogowskiej biesiady.

Dzień później, w niedzielę 21 stycznia, już po raz ósmy odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym impreza pod nazwą „Miejsteckie kolędowanie”. Rozpoczęły je jasełek przygotowane przez dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej.

W dalszej części nie zabrakło kolędowania w wykonaniu kapeli 50 plus oraz zespołu Halycz. W konkursie na kolędujące stoły,  zdaniem jury zwyciężył stół przewodniczącej KGW Bożenki Wójcik.

Więcej zdjęć w galerii poniżej

red., GOK MP

Galeria

Skomentuj

- Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
- Dodając komentarz akceptujesz Politykę Prywatności.
- Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Twój komentarz zostanie opublikowany dopiero po sprawdzeniu go przez naszych moderatorów - ma to na celu ograniczenie oczerniania i obrażania innych osób.

 

Polecamy

uroczysko

SZUKASZ PRACY

ratujemy dajemy 2018

WYDARZENIA NOWE

gorąca linia

mail info

BAZA PRAWNIKOW NOWE

SKLEP NOWE

AKCJE CHARYTATYWNE NOWE

FELIETONY NOWE

ADOPCJE NOWE

alarmowanie

Facebook

R  E  K  L  A  M  A
 

Wasze komentarze